Primark w Polsce otwiera się już jutro. Znamy przykładowe ceny!

Czy zakupy będą równie tanie jak za granicą?
Primark w Polsce otwiera się już jutro. Znamy przykładowe ceny!
Fot. iStock
19.08.2020

Wiele wskazywało na to, że to jednak się nie wydarzy. Daty wielokrotnie się zmieniały, a potem plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która sprawiła, że irlandzka sieciówka Primark zaczęła notować olbrzymie straty. A jednak wszystko skończyło się dobrze i pierwszy polski sklep Primark już za chwilę stanie się faktem.

Zobacz również: Bielizna, która nie maskuje fałdek tylko je... podkreśla. Każda kobieta powinna taką mieć?

Pierwszy Primark w Polsce otworzy się już jutro, czyli 20 sierpnia 2020 roku. Do uroczystego otwarcia w warszawskiej Galerii Młociny dojdzie punktualnie o godzinie 10:00. Primark w Galerii Młociny zajmuje ponad 3,6 metrów kwadratowych powierzchni na dwóch piętrach. Znajdzie się w nim 30 kas, a także dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Otwarcie @primark to wydarzenie tego roku! 🎉😍 Na ten sklep czekał każdy z Was. My też, bo to naprawdę wielki zaszczyt: pierwszy w Polsce Primark otworzy się właśnie na Młocinach❗️ Przyjeżdżającym autem przypominamy, że wjazd na parking główny jest od ul. Zgrupowania AK „Kampinos”. 🅿️ 🚗 Będziecie? Na pewno będziecie. 💙 Ponad 3,6 tysiąca m2 powierzchni to aż 2 piętra, na których znajdziecie wszystko: od ubrań dla całej rodziny po akcesoria do domu. 🏠 Prędzej czy później nogi same poniosą Was w kierunku najlepszych okazji! 👣 Zapraszamy! Zobaczycie, że z modą zawsze Wam po drodze! 😊 Mapkę z najlepszą trasą znajdziecie na naszej stronie. #MłocinyPoruszają #ModaNaMłociny #primark #otwarcie #firstshop #nowynajemca #zakupy #shopping #moda #trendy #clothes #ubrania #fashion #new #primarkpoland

Post udostępniony przez Galeria Młociny (@galeriamlociny)

Primark w Polsce. Kiedy otwarcie i jakie ceny?

Za granicą Primark słynie przede wszystkim z szerokiego asortymentu oraz atrakcyjnych cen. To właśnie to połączenie sprawiło, że miliony konsumentów na całym świecie pokochało irlandzką markę, a Polacy wybierający się do Irlandii, Wielkiej Brytanii czy Niemiec korzystali z okazji i robili wielkie zakupy odzieżowe w niskich cenach. Wraz z zapowiedziami otwarcia pierwszego polskiego Primarka wiele osób zastanawiało się, czy ceny w naszym kraju pozostaną równie atrakcyjne. Okazuje się, że jak najbardziej tak.

W rozmowie z magazynem “Business Insider” Maciek Podwojski, sales and operations manager sieci Primark w Polsce potwierdził, że ceny w warszawskim oddziale irlandzkiego giganta będą adekwatne do tych za granicą. Przykładowo t-shirty będzie można zakupić już za ok. 10-15 zł.

Niska cena nie oznacza niskiej jakości

- zapewniał Podwojski.

Oprócz odzieży i tekstyliów w pierwszym polskim Primarku będzie można zakupić także elementy wyposażenia domu oraz kosmetyki.

Wybierzecie się na otwarcie Primarka w Galerii Młociny?

Zobacz również: 6 sklepów, do których już się nie wybierzemy. Te marki nie przetrwały pandemii

Polecane wideo

11 dziewczyn, które zrobiły sobie makijaż według tutoriali z Instagrama
11 dziewczyn, które zrobiły sobie makijaż według tutoriali z Instagrama - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 19.08.2020 17:38
Otwiera się....ale jak to? Sam się otwiera czy będzie otwarty? Co za głąbalina pisała ten artykuł.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie