Znamy oficjalną datę otwarcia Primarka w Polsce. To już za parę dni!

Pierwszy polski sklep irlandzkiej sieciówki otworzy się jeszcze w sierpniu.
Znamy oficjalną datę otwarcia Primarka w Polsce. To już za parę dni!
Fot. iStock
04.08.2020

Wraz z pandemią koronawirusa otwarcie pierwszego oddziału Primarka w Polsce stanęło pod wielkim znakiem zapytania. W związku z ograniczonymi możliwościami przemieszczania się oraz zamknięciem sklepów wielkopowierzchniowych, w tym m.in. galerii handlowych praktycznie wszystkie sklepy odzieżowe notują ogromne spadki zysków. Nie inaczej stało się w przypadku słynnej irlandzkiej sieciówki.  

Zobacz również: Będzie drugi sklep Primarka w Polsce! Gdzie i kiedy otwarcie?

Na szczęście okazało się, że pandemia koronawirusa i trudna sytuacja na rynku nie sprawiła, że Primark wycofa się z Polski jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Zgodnie z zapowiedziami pierwszy sklep irlandzkiej marki pojawi się w warszawskiej Galerii Młociny. Dziś wreszcie poznaliśmy oficjalną datę otwarcia pierwszego polskiego oddziału Primarka. Nastąpi to już 20 sierpnia 2020 roku. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Każdy miłośnik mody będzie zachwycony tym newsem: pierwszy @primark w Polsce otwiera się już 20 sierpnia właśnie u nas❗️ Dzięki temu końcówka wakacji będzie z przytupem, a Wasze garderoby będą pełne modnych ubrań i dodatków na nowy sezon! 👗👕 Primark to aż 2 piętra wypełnione superubraniami, akcesoriami do domu, a także gadżetami do kosmetyczki i modnymi dodatkami. 💅 Obok tego sklepu nie przejdziecie obojętnie! Do zobaczenia już wkrótce. 👋 #MłocinyPoruszają #ModaNaMłociny #primark #otwarcie #firstshop #nowynajemca #nowysklep #new #zakupy #shopping #moda #trendy #clothes #ubrania #fashion #primarkpoland #primarkpolska

Post udostępniony przez Galeria Młociny (@galeriamlociny)

Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce. Znamy datę 

Oficjalne otwarcie Primarka w Galerii Młociny w Warszawie nastąpi dokładnie o godzinie 10:00. 

Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej 

- mówił Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska dla portalu wirtualnemedia.pl. 

Primark w Galerii Młociny zajmuje ponad 3,6 metrów kwadratowych powierzchni na dwóch piętrach. Znajdzie się w nim 30 kas, a także dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W przyszłości irlandzka marka ma pojawić się także w Poznaniu. 

Wybierzecie się na oficjalne otwarcie sklepu Primark w Galerii Młociny?  

Zobacz również: 6 sklepów, do których już się nie wybierzemy. Te marki nie przetrwały pandemii

Polecane wideo

One już nie wstydzą się siwego odrostu. Fryzjer pokazał im genialny sposób
One już nie wstydzą się siwego odrostu. Fryzjer pokazał im genialny sposób - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.14 / 5
gość (Ocena: 1) 04.08.2020 21:03
Sklep się otwiera? Sam się otwiera czy będzie otwarty? Co za debile piszą artykuły.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2020 13:11
Primark i inne sieciówki są moim powodem, dla którego nauczyłam się szyć. Rzeczy na raz, barwniki szkodliwe dla ciała. W Polsce dalej pokutuje przekonanie, że szybka moda jest ok. Mam malutkie grono klientów, którzy wybierają jednak mądrze. Jakość zamiast ilości, pro ekologicznie. Dziwi mnie najbardziej kupowanie tych poliestrowych syfów dzieciom.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 3) 04.08.2020 12:29
3,6 metrów kwadratowych - kawał sklepu :p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie