H&M ponownie otwiera niektóre sklepy! Gdzie już można zrobić zakupy?

Czy możemy powoli zacząć żegnać się z kupowaniem ubrań online?
H&M ponownie otwiera niektóre sklepy! Gdzie już można zrobić zakupy?
Fot. iStock
22.04.2020

Do tej pory w związku z pandemią koronawirusa, która dotarła także do Polski rząd wprowadzał stopniowe obostrzenia. Zaczęło się od zamknięcia szkół, restauracji oraz instytucji kultury. Następnie zamknięto granice kraju, ograniczono możliwość swobodnego przemieszczania się, a w końcu podjęto decyzję o przełożeniu matur i innych egzaminów szkolnych oraz wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych.  

Zobacz również: Rząd łagodzi obostrzenia w związku z koronawirusem. Będziemy żyć zgodnie z zasadą trzech „I”

Ostatnio jednak rząd zapowiedział plan stopniowego znoszenia restrykcji, który został podzielony na cztery etapy. Pierwszy został wprowadzony w życie 20 kwietnia 2020 roku, kiedy to ponownie otwarto parki oraz lasy. Od tego dnia w sklepach o powierzchni do 100 m2 obsługiwanych jest już czworo klientów na jedną kasę, a w sklepach powyżej 100 m2 może przebywać jedna osoba na 15 m2 powierzchni. W dalszych etapach ponownie otwarte mają zostać hotele oraz niektóre miejsca kultury, a następnie także restauracje, salony beauty oraz sklepy w galeriach handlowych.  

Mimo że nie znamy jeszcze dat, w których nastąpią dalsze etapy łagodzenia restrykcji związanych z koronawirusem, już teraz niektóre sklepy zapowiadają ponowne otwarcie się na klientów. Jednym z nich jest gigant odzieżowy H&M, który już otworzył drzwi wybranych sklepów stacjonarnych, nie czekając na dalsze łagodzenie obostrzeń. Stało się tak w przypadku placówek, które nie są zlokalizowane w centrach handlowych. Które sklepy stacjonarne H&M zostały ponownie otwarte i gdzie można robić zakupy?

H&M ponownie otwiera sklepy stacjonarne 

Sklepy stacjonarne H&M zostały już otwarte w Katowicach, w Zakopanem, we Wrocławiu oraz w Sopocie. Zakupy w tych punktach można robić w godzinach 11-19, należy jednak zachować dotychczasowe środki ostrożności, czyli zakrywać nos i usta, a także korzystać z rękawiczek ochronnych. Tak wynika z informacji przekazanych przez szefostwo H&M w Polsce w poście na Facebooku. Znajdziecie w nim też informację o dokładnych adresach sklepów, w których możecie już robić zakupy stacjonarne. 

Szefostwo H&M w Polsce zapowiedziało też, że będzie na bieżąco informować swoich klientów o stopniowym otwieraniu kolejnych sklepów. Wybierzecie się na zakupy do H&M? 
Zobacz również: Pillow Challenge podbija Instagram. Efekty są zaskakująco szykowne

Polecane wideo

Co się stanie, gdy nałożysz na twarz za dużo bronzera? Obejrzyj ku przestrodze!
Co się stanie, gdy nałożysz na twarz za dużo bronzera? Obejrzyj ku przestrodze! - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.04.2020 03:07
Kupowanie ubran w obecnej sytuacji, naprawde? To chyba dla tych, ktorzy moga pracowac zdalnie, maja duze oszczednosci lub jakas pomoc... Czlowiek sie martwi by starczylo na oplacenie mieszkania, rachunkow i wyzywienie, a nowe ubrania teraz nie sa potrzebne...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 12:49
I jak to ma niby wyglądać? Będzie można przymierzac i dotykać ciuchy czy tylko oglądać przez szybę?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 11:42
za wcześnie na to moim zdaniem. Rozumiem, że trzeba odmrażać gospodarkę, ale bezpieczeństwo i zdrowie ludzi na pierwszy miejscu. Zwłaszcza, że można przecież zamawiac rzeczy przez internet
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 11:40
90% ubrań kupuje on line więc to i tak dla mnie bez różnicy. Teraz wszystko przeniosło się do sieci
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 11:30
nie jestem przekonana, czy to dobra decyzja. Wszyscy tęsknimy za normalnością, ale zagrożenie nadal jest duże. Ciągle przybywa chorych...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie