Zakupy w pierwszym polskim Primarku coraz bliżej. Ruszyła strona internetowa sklepu!

Wiemy też coraz więcej na temat konkretnej daty otwarcia.
Zakupy w pierwszym polskim Primarku coraz bliżej. Ruszyła strona internetowa sklepu!
Fot. iStock
14.01.2020

Pogłoski o tym, że Primark, czyli kultowa sieciówka odzieżowa (i nie tylko) z Irlandii zawita do Polski krążyły w Internecie jeszcze w 2018 roku. Gdy te doniesienia wreszcie się potwierdziły fanki zakupów w Primarku zwariowały ze szczęścia. Do tej pory żeby upolować świetne ciuchy w tym sklepie w okazyjnych cenach trzeba było jechać aż do Wielkiej Brytanii, Irlandii albo Niemiec. Teraz będzie to o wiele łatwiejsze. 

Zobacz również: Dior i Chanel wreszcie ze sklepami w Polsce! Kiedy zrobimy tam zakupy?

Zakupy w pierwszym polskim Primarku zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Właśnie ruszyła oficjalna strona internetowa polskiego oddziału sieciówki - primark.com/pl. Przeczytacie na niej powitanie z polskimi klientami, a także zapowiedź tego, co marka szykuje dla kupujących w niedalekiej przyszłości. 

Witaj Polsko! Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz! 

- czytamy na stronie primark.com/pl. Znajdziecie też na niej dokładny adres pierwszego polskiego oddziału Primarka – jest to warszawska Galeria Młociny przy ulicy Zgrupowania AK, „Kampinos” 15. Póki co wciąż nie znamy dokładnej daty otwarcia sklepu, ale z oficjalnych informacji zamieszczonych w witrynie internetowej wynika, że będzie to wiosna 2020 roku – czyli już bardzo niedługo! 

Fot. primark.com/pl

Mamy nadzieję, że będziemy mogli zrobić pierwsze zakupy w polskim Primarku jeszcze wczesną wiosną, najchętniej już w marcu! Gdy tylko poznamy dokładną datę otwarcia sklepu od razu was o tym poinformujemy. Czekacie na otwarcie pierwszego polskiego Primarka? 

Zobacz również: To koniec kolejnej modowej marki. Polska firma znika z rynku po 60 latach

Polecane wideo

18-latka przestała regulować brwi. Pokazała się po kilku miesiącach bez pęsety
18-latka przestała regulować brwi. Pokazała się po kilku miesiącach bez pęsety - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 19.01.2020 15:08
Strona nie dziala...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 20:44
A ja myślałam, że w Posnani. Coś dwupiętrowego się szykuje zamiast Forever21
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 19:55
Tylko dlaczego na takim koncu swiata- Mlociny..??
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie