STAND BY ME: Nowa kolekcja PLNY LALA

W kolekcji dominują kolory czerni oraz szarości, które przełamuje wyrazista, zwracająca uwagę pomarańcz.
STAND BY ME: Nowa kolekcja PLNY LALA
Fot. PLNY LALA
15.09.2019

W tym sezonie najnowsza kolekcja STAND BY ME nawiązuje swoimi hasłami do bliskości, przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Nic bardziej nie unosi nas na duchu niż świadomość, że zawsze jest ktoś obok nas — nowoczesna, futurystyczna kampania przenosi nas pod same chmury.

W kolekcji jest pełno gwiazd. Najjaśniejsza z nich to zestaw spodni z bluzą w dwóch wersjach kolorystycznych. Przeszycia na przodzie spodni nawiązują do kroju garniturowego, dlatego zestaw jest idealny dla miłośniczek streetwearu. W połączeniu ze szpilkami tworzą idealny niezobowiązujący strój w bardziej eleganckim i wyjściowym klimacie. Na szczególną uwagę zasługuje także kurtka z ultralekkiego nylonu oraz naturalnego, sprężystego puchu, pochodzącego z Polski. Materiał z jakiej została wykonana, zapewnia najwyższy komfort i jakość, dlatego marka daje na nią dożywotnią gwarancję. W kolekcji dominują kolory czerni oraz szarości, które przełamuje wyrazista, zwracająca uwagę pomarańcz.

Poza nowościami w zupełnie nowych krojach, pojawiają się też te dobrze znane projekty, np. klasyczne t-shirty, t-shirt v-neck czy spodnie w kroju MISTER, którymi zachwyciły się fanki marki.
Kolekcja STAND BY ME dostępna jest od 11.09.2019 na stronie PLNYLALA.pl oraz w sklepach stacjonarnych marki.

Materiały prasowe

39 zł

1099 zł

179 zł

299 zł

359 zł

89 zł

89 zł

129 zł

179 zł

279 zł

129 zł

 

Polecane wideo

Ta influencerka jest tak piękna, że fani tatuują sobie na ciele jej twarz
Ta influencerka jest tak piękna, że fani tatuują sobie na ciele jej twarz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie