Chciały wyglądać jak modelki z katalogu. W tych ciuchach to się nie uda

Ubrania zamówione w Sieci trochę różnią się od oczekiwań.
Chciały wyglądać jak modelki z katalogu. W tych ciuchach to się nie uda
źródło: Instagram (instagram.com/onlineshoppingfail, instagram.com/bendelbuns)
14.08.2019

Zdjęcia typu „oczekiwania kontra rzeczywistość” powinny nas nauczyć, aby nie wierzyć we wszystko, co widzimy. To przydatne m.in. w czasie shoppingu online, bo wciąż zdarza nam się kupować pod wpływem impulsu. Później okazuje się, że zamówiona kreacja nie ma nic wspólnego z idealnym ciuchem ze zdjęcia w katalogu.

Zobacz również: „Śmiać się czy płakać?”. Zszokowane klientki pokazują ciuchy kupione w Internecie

Ubrania niewiadomego pochodzenia, niesprawdzeni sprzedawcy i podejrzanie niska cena zwiastują zazwyczaj ogromne rozczarowanie. One się o tym boleśnie przekonały, a swoimi „zdobyczami” chwalą się teraz w Internecie. A może raczej żalą…

W głowie się nie mieści, że oczekiwania mogą się aż tak różnić od rzeczywistości. Te ubrania prawie w ogóle nie przypominają zamówionego towaru. Najgorsze przykłady znajdziesz w naszej galerii.

Zobacz również: W tych ciuchach miały wyglądać jak boginie. Coś poszło bardzo nie tak

Polecane wideo

Pechowe klientki sklepów internetowych pokazują swoje „zdobycze”
Pechowe klientki sklepów internetowych pokazują swoje „zdobycze” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Megens A (Ocena: 5) 28.05.2021 12:02
Ostrzegam przed zakupami w firmie Modetalente To co prezentuja daleko odbiega od tego co wysylaja Mialam z nimi duze problemy Kilka otrzymanych rzeczy odeslalam i pomimo uplywu 5 miesiecy nie widze zwrotu gotowki Jedno podsumowanie masakra
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.08.2019 16:30
dokładnie. na zdjęciach panienka z wypiętym do granic dup... i z silikonami wygląda super w obcisłej sukience. kupi taką samą jakaś chuda bezkształtna dziewczyna i myśli, że tak samo będzie wyglądać. niestety z figury faceta nie da się zrobić kobiety.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2019 08:53
Przez Internet trzeba umieć kupować... Wiadomo, że ubranie prezentowane na modelce z rozmiarem xs w cudowny sposób nie zmniejszy kogoś o krąglejszych kształtach. Tym bardziej, że często producent podaje tabelę wymiarów, dzięki której można realnie ocenić, jaki rozmiar będzie dla nas odpowiedni. W jednym sklepie będzie to s/m a w drugim l/xl i nie co rozpaczać i zaklamywac rzeczywistość. Tak samo podejrzanie niskie ceny efektownej kreacji powinny wzbudzić naszą czujność. A przede wszystkim sprawdzajmy strony, z których mamy zamiar coś kupić. To wcale nie jest takie trudne a może uchronić nie raz przed oszustami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie