Nastolatka zaatakowana w kościele. Wiernej nie spodobały się jej szorty

Dziewczyna usłyszała, że jest za gruba, by tak się ubierać.
Nastolatka zaatakowana w kościele. Wiernej nie spodobały się jej szorty
źródło: Twitter (twitter.com/roo_jenna)
10.07.2019

Teoretycznie każdy ma prawo podejmować własne decyzje i bierze wyłączną odpowiedzialność za siebie. Praktycznie - coraz częściej można odnieść wrażenie, że wróciły czasy policji obyczajowej. Ta i wiele podobnych historii są na to najlepszym dowodem.

Zobacz również: Pasażerowie autobusu zamarli, kiedy ją zobaczyli. Ona naprawdę wyszła tak z domu!

Regularnie słyszymy o przypadkach, gdy ktoś został publicznie upokorzony z powodu wyglądu. Dziwnym trafem najczęściej dotyczy to osób o nieco większych wymiarach. Cokolwiek na siebie założą, może to zostać uznane za prowokację i przejaw wulgarności. Ona się o tym przekonała.

19-letnia Amerykanka usłyszała od starszej kobiety, że jest za gruba, by nosić szorty. Co szczególnie szokujące - wydarzyło się to w kościele.

Jenna uczestniczyła w nabożeństwie kościoła metodystów. Kiedy w przerwie udała się do toalety, pojawiła się tam także starsza parafianka. Całe zajście zostało zarejestrowane przez nastolatkę na filmie. Autorka nagrania była wyraźnie oburzona, bo chwilę wcześniej usłyszała, że jest za gruba, by nosić szorty i powinna ubrać się bardziej stosownie do okazji.

„Nazywasz mnie grubaską?” - zapytała. „A nie uważasz, że nią jesteś?” - odpowiedziała atakująca ją wierna. Zapłakana dziewczyna poprosiła, by odeszła i zostawiła ją w spokoju. Wtedy usłyszała, że w tych szortach nie powinna się już pokazywać na sali. „Ostrzegam cię” - dodała dojrzała agresorka.

Po jakimś czasie dziewczyna opublikowała zdjęcia kontrowersyjnej stylizacji.

Zobacz również: Kamila zszokował strój kasjerki z dyskontu. Napisał na nią skargę

źródło: Twitter (twitter.com/roo_jenna)

Kiedy o sprawie zrobiło się głośno (ponad 165 tys. polubień i 60 tys. komentarzy na Twitterze), kościół postanowił odnieść się do sprawy. W oświadczeniu opublikowanym na Facebooku czytamy m.in.:

Doszło do ogromnej krzywdy. (…) Młoda dama została upokorzona z powodu swojego wyglądu. Jesteśmy zszokowani tym aktem. Nasz kościół powinien być miejscem bezpiecznym, pełnym miłości i akceptacji. Zrobimy wszystko, by to się nie powtórzyło.

Jenna apeluje do internautów, by nie kierowali swojej agresji w kierunku uwiecznionej na nagraniu kobiety. 19-latka chciała jedynie zwrócić uwagę na problem i nie szuka zemsty. Już jej wybaczyła.

Zobacz również: Wyrzucili ją z restauracji za prowokacyjny strój. Twierdzi, że to dyskryminacja otyłych

Wyszły z domu i najadły się wstydu. Z tymi ciuchami jest coś bardzo nie tak
Wyszły z domu i najadły się wstydu. Z tymi ciuchami jest coś bardzo nie tak - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 3 / 5
Agnieszka (Ocena: 1) 12.07.2019 09:54
Ja uważam, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale skoro juz miała to skąd ta furia u nastolatki drąc sie do starszej osoby, jak sama nadmieniła to jest kościół wiec troche szacunku do samego miejsca... druga sprawa starsza kobieta zwróciła uwagę w Delikatny sposób a rozpętał A się Afera na skalę światową ... bez przesady...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2019 22:07
Jest otyła, ale szorty jak chce to niech nosi, nie są jakieś wulgarne i nie odsłaniają jej tyłka, a to najważniejsze. Inna sprawa to, to że to faktycznie kościół i wydaje mi sie, że nie powinno się tam chodzić w szortach, chociaż to Stany Zjednoczone i religia protestancka, nie wiem dokładnie, ale może mają jakieś inne zasady niż my jeżeli chodzi o ubiór
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.07.2019 11:02
No coz nie od dziś wiemy że katolicy to najwięksi hipokryci. Szanuj bliźniego swego...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 10.07.2019 11:01
Chamskie to bardzo bo nikt nie powinien obrażać nikogo z powodu wagi, ale dziewczyna nie powinna wkładać tych szortów nawet jakby ważyła 40 kg bo do kościoła nie wypada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2019 08:37
no juz bez przesady
odpowiedz

Polecane dla Ciebie