Skrytykowała „wulgarną” sukienkę koleżanki. Nazwano ją zazdrosną frustratką

Internauci są innego zdania.
Skrytykowała „wulgarną” sukienkę koleżanki. Nazwano ją zazdrosną frustratką
fot. Unsplash, Facebook / That's It I'm Wedding Shaming
24.05.2019

Nie ma się co oszukiwać - uwielbiamy plotkować, komentować cudze życie i wygląd, oceniać, a czasami wręcz ośmieszać. Wychodzimy z założenia, że każdy ma prawo do nawet najbardziej krytycznej opinii. Oczywiście pod warunkiem, że przykre słowa nie dotyczą nas samych. Dopiero wtedy zaczynamy rozumieć, co może czuć oczerniana przez nas osoba.

Zobacz również: Absurdalna kreacja ciężarnej panny młodej. Zniesmaczyła wszystkich gości

Ta młoda użytkowniczka Facebooka boleśnie się o tym przekonała. Chciała upokorzyć jedną z uczestniczek wesela, a efekcie sama najmocniej oberwała od komentatorów. Ich zdaniem zupełnie niepotrzebnie się czepia i zwyczajnie nie ma racji. Takie szukanie dziury w całym ma być przejawem jej chorobliwej zazdrości.

Wszystko zaczęło się od tego niepozornego zdjęcia.

źródło: Facebook / That's It I'm Wedding Shaming

Fotografia została wykonana w czasie wesela. W ogrodzie możemy zobaczyć pannę młodą i 10 jej koleżanek. Jedna z nich ma być podobno ubrana skandalicznie.

Przyjaciółka mojej siostry wyszła za mąż. Wyglądała uroczo i wszystko poszło zgodnie z planem, ale chciałam odnieść się do absurdalnie krótkiej sukienki dziewczyny po lewej stronie (z twarzą zamalowaną na niebiesko). Można pod nią wyraźnie zobaczyć bieliznę. To bardzo niestosowne. Nie wspominając o marnej jakości zdjęcia, miejscu wesela i ogólnej kompozycji

- narzeka, prawdopodobnie licząc na to, że uczestniczki dyskusji chętnie jej przytakną. Jednak nic z tego.

Zobacz również: Bała się, że w tej sukience przyćmi pannę młodą. Internautki ją wyśmiały

„Czy tylko mnie się wydaje, że wskazana przez ciebie sukienka jest zupełnie w porządku? A fotkę wykonano chyba telefonem, więc czego innego oczekiwać”.

„Nie, ta kreacja nie jest za krótka i wcale nie odsłania bielizny. Jedyne co mi się tu nie podoba to poza tych dziewczyn, ale to tylko szczegół”.

„Wszystkie mają sukienki mniej więcej tej samej długości, więc nie wiem czego się czepiasz. Przyznaj, że po prostu jej nie lubisz i nie zasłaniaj się kreacją”.

Jesteś zwykłą zazdrośnicą i frustratką. Wskazana dziewczyna wygląda modnie i jest bardzo zgrabna. Zapewne tego samego nie można powiedzieć o tobie” - możemy przeczytać pod zdjęciem.

Słusznie dostała za swoje?

Zobacz również: Zapytała, czy może założyć tę sukienkę na wesele. Koleżanki zmieszały ją z błotem

Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców
Tandetne, kiczowate, momentami wulgarne. 10 najgorszych zdjęć nowożeńców - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2019 20:33
Serio opublikowała zdjęcie jakiejś laski bo jej się sukienka nie spodobała? Ze tez ludzie maja czas i ochotę na zajmowanie się takimi głupotami...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie