Pochwaliła się oryginalną sukienką. Internauci: „Wyglądasz jak szczotka z myjni samochodowej!”

W takim stroju wszędzie wzbudziłaby prawdziwą sensację!
Pochwaliła się oryginalną sukienką. Internauci: „Wyglądasz jak szczotka z myjni samochodowej!”
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/FLOJIVECAT)
03.05.2019

Czasami podczas zakupów można trafić na prawdziwe perełki, w dodatku w okazyjnej cenie. Niektóre kobiety mają prawdziwy dar do kupowania ciuchów i potrafią wygrzebać ze sterty pozornie tak samo wyglądających ubrań piękne sztuki - oczywiście przypadkiem idealnie w swoim rozmiarze. Taka umiejętność jest wyjątkowo przydatna zwłaszcza podczas zakupów w second handach, bo znalezione tam ciuchy często są nie tylko tanie, ale także bardzo oryginalne i stylowe. 

Zobacz również: Te ubrania uważane są za najbrzydsze. 18 rzeczy, których nie możesz nosić

Niestety zdarza się również, że podczas zakupów trafiamy na ubrania, które okazują się prawdziwymi modowymi koszmarkami. Jeszcze gorzej, jeśli na wieszaku dany ciuch prezentuje się naprawdę nieźle, ale podczas przymiarki przekonujemy się, że to jedna wielka pomyłka. Taka historia przydarzyła się Margaret McEwan, która niedawno wybrała się na zakupy do sieciówki TK Maxx w brytyjskiej miejscowości Reading. Wśród sklepowych wieszaków kobieta wypatrzyła neonowo zieloną i bardzo oryginalną kreację. Sukienka była wykonana w całości w cienkich i długich sznurków, które w zamierzeniu projektantów zapewne miały prezentować się bardzo efektownie w ruchu, np. w tańcu podczas imprezy. Ta wizja musiała zaintrygować Margaret, ponieważ zdjęła kreację z wieszaka i udała się z nią do przymierzalni. Jednak gdy tylko włożyła sukienkę na siebie i spojrzała w lustro, wybuchła niepowstrzymanym śmiechem. Oto, jaki widok ukazał się jej oczom w lustrzanym odbiciu:

Margaret nie mogła się powstrzymać i natychmiast zrobiła sobie modową sesję zdjęciową w nowej kreacji. Fotkami z przymierzalni podzieliła się na swoim profilu na Facebooku, a mini-galerię opatrzyła opisem: “Dzwonili do mnie z BP, chcą swoją myjnię samochodową z powrotem”. Znajomi Margaret również dostrzegli podobieństwo zielonej sukienki do wielkich szczotek, które myją samochody w myjni automatycznej, ale na widok zdjęć nasunęły im się także inne skojarzenia. 

Dobry Boże, co to jest?! 

Ciekawe, co sobie myślał projektant, kiedy to szło do produkcji. W większości ubrań wyglądasz świetnie, ale myślę, że powinnaś zrezygnować z tej zielonej sukienki-spaghetti. 

Możesz umyć mój samochód kiedy tylko chcesz! 

OMG. Wyobrażam sobie, jak rzucasz się na maskę mojego samochodu. 

To świetny strój, w którym można schować się w krzakach i uprawiać seks. 

Musimy przyznać, że jesteśmy nieco rozczarowani, bo okazało się, że ostatecznie Margaret nie kupiła tej wyjątkowo oryginalnej sukienki z TK Maxx. Jesteśmy przekonani, że w takim stroju wszędzie wzbudziłaby prawdziwą sensację! 

Zobacz również: Na widok tych ubrań trudno się nie roześmiać. To prawdziwe modowe wpadki!

Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę
Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie