Niepozorna bluzka okazała się strasznie wulgarna. „Policja obyczajowa jest w drodze”

Wpadka czy zamierzony efekt?
Niepozorna bluzka okazała się strasznie wulgarna. „Policja obyczajowa jest w drodze”
źródło: reddit.com/r/CrappyDesign
18.04.2019

Ta historia to najlepszy dowód na to, że przed wyjściem z domu warto dokładnie przejrzeć się w lustrze. Czasami nasze ulubione ubrania wyglądają zupełnie inaczej, kiedy dopasujemy je do siebie w nieodpowiedni sposób. Ona się o tym boleśnie przekonała.

Zobacz również: Była pewna, że to sukienka stworzona dla niej. Zrobiła z siebie pośmiewisko

Dziewczyna założyła na siebie niepozorną bluzkę, która sama w sobie nie wygląda tak źle. Problem pojawia się wtedy, gdy znajdzie się na niej okrycie wierzchnie. Wtedy misterne zdobienia przestają upiększać, a zaczynają zwyczajnie szpecić.

Zdjęcia przed i po opublikowane na łamach serwisu Reddit dobitnie to pokazują.

źródło: reddit.com/r/CrappyDesign

Oto bluzka, która w ostatnich dniach wzbudziła ogromne zamieszanie. Dziesiątki tysięcy internautów nie są w stanie ukryć rozbawienia. Na pierwszy rzut oka nic złego się tutaj nie dzieje. Zwyczajna koszulka zdobiona niewielkimi perłami. Dekolt też wydaje się w porządku.

Okazuje się jednak, że należy nosić ją solo. Nałożona na kreację dresowa bluza uwidacznia mankamenty. Dwa bardzo widoczne mankamenty, obok których trudno przejść obojętnie.

Wystarczy spojrzeć na kolejną fotografię.

Zobacz również: Kupiła modny lateksowy kombinezon. Spędziła w nim cały dzień i doznała traumy

źródło: reddit.com/r/CrappyDesign

Niefortunnie umiejscowione perły, które z założenia miały zdobić - dodały całej stylizacji sporo pikanterii. Wyglądają do złudzenia jak dwa nabrzmiałe sutki. W domowym zaciszu wygląda to całkiem zabawnie, ale paradowanie w takim stroju w miejscu publicznym mogłoby wywołać spory skandal.

„Odkryłaś doskonały sposób na to, by każdy facet zwrócił na ciebie uwagę”. „Policja obyczajowa już po ciebie jedzie”. „Musiałaś bardzo zmarznąć”. „To nie żadna wpadka, ale zaplanowany efekt”. „Wygląda strasznie, ale trochę mnie to kręci”. „Załóż tę bluzkę do klubu, a na pewno nie wrócisz dziś wieczorem sama - ironizują komentatorzy.

Może jest to jakieś rozwiązanie? Coraz większą popularnością cieszą się doklejane sztuczne sutki. Tutaj mamy jeszcze bardziej spektakularny efekt bez dodatkowych kosztów.

Zobacz również: Chciała ubrać się tak na imprezę. Modny top przegrał z jej krągłościami

Zamówiły ładne ubrania przez Internet, a w paczkach znalazły... (Zobacz, jak zakpili z nich internetowi sprzedawcy)
Zamówiły ładne ubrania przez Internet, a w paczkach znalazły... (Zobacz, jak zakpili z nich internetowi sprzedawcy) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie