Kupując czapkę zwróć uwagę na kształt twarzy. Tak wybierzesz IDEALNĄ

Dzięki tym wskazówkom nie zmarzniesz i będziesz świetnie wyglądać.
Kupując czapkę zwróć uwagę na kształt twarzy. Tak wybierzesz IDEALNĄ
fot. Unsplash
02.12.2018

Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, więc czapka powoli staje się niezbędnym elementem stylizacji. Chociaż niektóre kobiety nie lubią ich nosić, dobrze dobrany model nie tylko ogrzeje, ale także doda nam uroku. Zła wiadomość jest taka, że nie mamy pod tym względem zupełnej dowolności.

Nie każdej kobiecie będzie pasował modny w tym sezonie beret czy futrzana czapka z uszami. Pod tym względem trzeba kierować się kształtem twarzy. Tylko w ten sposób dokonamy dobrego wyboru i będziemy czuły się komfortowo w nakryciu głowy.

Szaliki, czapki i rękawiczki z sieciówek. Wiemy, gdzie znajdziesz najładniejsze dodatki na zimę

Sprawdź, jaka czapka pasuje ci najbardziej.

Twarz okrągła

Charakteryzuje ją niskie czoło, pełne policzki i zaokrąglona broda. Jesteś szczęściarą – pasują ci kaszkiety oraz berety. Jeżeli chodzi o te ostatnie, znajdziesz w sklepach mnóstwo modeli. Noś je na bakier.

Twarz owalna

Rozpoznasz ją po wysokim czole i szczupłej brodzie. Tak samo, jak pasuje ci każda fryzura, tak samo możesz nosić każdy model czapki i kapelusza. W twoim przypadku jedynym problemem pozostaje dobór odpowiedniego koloru.

Kupiły ciuchy w Internecie i zamarły. Przymiarka doprowadziła je do łez

Twarz w kształcie serca

Czoło jest nieproporcjonalnie szerokie w stosunku do podbródka. Ponadto kości policzkowe są wyraźnie zaznaczone. Do twarzy w kształcie serca pasują czapki ściśle przylegające do głowy. Możesz też przebierać wśród czapek z daszkiem.

Twarz prostokątna

Czoło jest wysokie, a twarz szczupła. W tym przypadku najlepsze będą duże, futrzane czapki z uszami oraz futrzane czapki w stylu rosyjskim, które poprawią proporcje. Są bardzo stylowe, więc jeżeli dobierzesz do nich kurtkę i szalik, będziesz się wyróżniać na tle innych kobiet.

Twarz kwadratowa

Szerokie czoło, żuchwa i wyraziste kości policzkowe – po tym poznasz kwadratową twarz. Będą ci pasować duże berety i duże czapki z pomponem.

Zima jej niestraszna. Wyszła na ulicę w takim stroju, że ludzie zaczęli robić jej zdjęcia

Źródło: ofeminin.pl

Nigdy nie kupuj tych ubrań. One to zrobiły i teraz wszyscy się z nich śmieją
Nigdy nie kupuj tych ubrań. One to zrobiły i teraz wszyscy się z nich śmieją - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie