Już jest nowa kolekcja Miley Cyrus x Converse!

Jaka jest? Cóż, zupełnie taka, jak sama Miley.
Już jest nowa kolekcja Miley Cyrus x Converse!
09.06.2019

A oto co mówi o swojej debiutanckiej kolekcji Miley Cyrus: "Chciałam, aby ta kolekcja była dla każdego - bez względu na wiek, płeć czy związaną z nią tożsamość”.

Styl ubrań i butów zaprojektowanych przez piosenkarkę doskonale oddaje jej świat. Do stworzenia kompletnej kolekcji butów i ubrań, którą w dowolnym momencie może nosić każdy, Miley wykorzystała zarówno swój sceniczny wizerunek, jak i codzienny styl.

Jako kobieta, która jest zawsze otwarta na nieograniczone możliwości, Miley podkreśla swoją odwagę i poczucie niezależności. „Converse nie stanowi granic” – mówi Miley. „Jest szczery. Od zawsze identyfikowałam się z tą marką, ponieważ dociera do rozmaitych kultur i osób reprezentujących różne sposoby na życie. A dodatkowo jest dostępna dla każdego”.

I doczekałyśmy się! Po miesiącach wyczekiwania, publikowania jedynie krótkich zajawek, Miley stworzyła wreszcie odpowiednią „scenę” do prezentacji swojej kolekcji. Zdjęcia wykonane przez legendarną fotografkę mody Ellen Von Unwerth idealnie odzwierciedlają energiczną, odważną i zróżnicowaną naturę Miley.

„Tworząc tę kolekcję miałam w sercu moich fanów” – powiedziała Miley. „Pokazałam w niej to, co we mnie kochają, a także to co ja uwielbiam w nich”.

W kolekcji znajdziemy buty Chuck Taylor All Star w dwóch odsłonach – z błyszczącym brokatem lub charakterystycznym dla stylu Miley motywem “Bandana”, nawiązującym do jej muzycznych korzeni, czyli country. Nie zabrakło też naszych ulubionych legginsów i t-shirtów w rozmiarach oversize oraz mnóstwa akcesoriów.

Kolekcja Converse x Miley Cyrus jest dostępna w sklepach Converse w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Poznaniu w Posnanii, we Wrocławiu we Wroclavii, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej oraz w wybranych sklepach partnerskich.

Więcej na www.converse.pl oraz @converse.polska.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.06.2019 11:22
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie