Zrobiła sukienkę z... WORKÓW NA ŚMIECI. Jest tak piękna, że będziesz chciała ją nosić

Brzmi strasznie, ale internauci są zachwyceni efektem.
Zrobiła sukienkę z... WORKÓW NA ŚMIECI. Jest tak piękna, że będziesz chciała ją nosić
źródło: Twitter (twitter.com/AmberScholl)
27.04.2018

Amber Scholl nie wygląda na dziewczynę, która musi szukać ubrań na wysypisku. Jest młoda, zdolna, popularna i na pewno świetnie zarabia. Tylko na YouTube ma ponad 1,5 miliona subskrybentów i kolejnych 500 tysięcy obserwatorów na Instagramie. A jednak - ostatnio zasłynęła własnoręcznie wykonaną sukienką balową. Z odpadków.

Zobacz również: Założyła te spodnie i wszyscy zaczęli się z niej śmiać. Dopiero później zorientowała się, że...

Młoda Amerykanka zyskała popularność właśnie dzięki filmom typu DIY (do it yourself - zrób to sama). 24-latka pokazuje swoim widzom, jak się malować, co kupować albo jak zrobić coś z niczego. Jej ostatnia propozycja wzbudziła skrajne emocje, bo tym razem do stworzenia kreacji wieczorowej wykorzystała czarny worek na śmieci.

Internauci oszaleli na punkcie tego pomysłu. Efekt naprawdę zachwyca, a na dodatek stoi za nim bardzo mądre przesłanie. To po prostu trzeba zobaczyć.

„Kiedy ktoś nazywa cię śmieciem, zrób sukienkę z worków na śmieci i udowodnij mu, że ma absolutną rację” - napisała ironicznie na Twitterze, załączając także stosowne zdjęcia. Amerykańska vlogerka w ten sposób udowodniła, że naprawdę nie interesuje jej, co myślą o niej inni. Zwłaszcza, jeśli stać ich tylko na nieuzasadniony hejt.

Fotografie to jednak nie wszystko. Amber przy okazji opublikowała również poradnik wideo, w którym pokazuje krok po kroku, jak zrobić to samo. Wszystko, czego potrzebujesz to: czarne worki na śmieci, taśma klejąca, stare body, klej, ciemny tiul i odrobina cierpliwości.

Wydaje się, że nic ładnego nie można z tego wyczarować. Ona udowodniła jednak, że kiedy pomysł jest dobry - tworzywo nie ma większego znaczenia.

Zobacz również: Ciuchy, z których śmieją się faceci. Nigdy ich na siebie nie zakładaj!

Proces powstawania oryginalnej kreacji możesz zobaczyć na filmie udostępnionym przez Amber Scholl na YouTube.

fot. YouTube / Amber Scholl

Fanki nie kryją zachwytu: „Wymiatasz. Nawet w śmieciowej sukience”. „Powinnaś zostać projektantką mody”. „Czy to dziwne, że chciałabym ją kupić? - czytamy w ich komentarzach.

I wcale im się nie dziwimy, bo ta kreacja naprawdę wygląda świetnie.

Zobacz, jak powstawała kreacja z worków na śmieci:

Nie wiemy, jak Wy, ale my mogłybyśmy ją nosić

Zobacz również: Te ubrania są znowu NA TOPIE! 5 rzeczy, które POWINNAŚ wyciągnąć z szafy

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie