Zamówił w sklepie internetowym spodnie i okulary. Nie uwierzysz, co dostał w paczce

Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu.
Zamówił w sklepie internetowym spodnie i okulary. Nie uwierzysz, co dostał w paczce
źródło: Twitter (twitter.com/MrDylanEvans)
18.04.2018

Takie historie nie zachęcają do robienia zakupów przez Internet, ale wpadka może zdarzyć się nawet najlepszym. Tym razem zawiedziony klient nie chciał skarżyć się na sprzedawcę, ale delikatnie dać mu do zrozumienia, że z jego zamówieniem jest coś nie tak. Zrobił to w tak zabawny sposób, że jego wpis na Twitterze z miejsca stał się viralem.

Zobacz również: Założyła te spodnie i wszyscy zaczęli się z niej śmiać. Dopiero później zorientowała się, że...

To miały być skromne wiosenne zakupy. Delikatne odświeżenie garderoby. Niejaki Dylan Evans z Wielkiej Brytanii kupił w popularnym sklepie internetowym ASOS parę czarnych spodni i modne okulary w złotych oprawkach. Kiedy przesyłka wreszcie do niego dotarła - nie wiedział, jak powinien zareagować.

I wcale nie chodzi o to, że spodnie okazały się za małe albo w innym kolorze, a okulary połamały się w czasie transportu. Firma zupełnie pomyliła zamówienia!

Dylan musiał obejść się smakiem. Choć liczył na nowe spodnie i okulary, w przesyłce znalazł coś zupełnie innego. Otrzymana kreacja raczej nie przypomina czarnych rurek. Najwyraźniej styliści firmy uznali, że przystojny chłopak będzie lepiej wyglądał w czerwonej sukience.

W paczce znalazła się długa, czerwona kreacja na ramiączkach. Do tego z falbanami. Co najciekawsze - w idealnym rozmiarze. Może to jednak nie jest kwestia przypadku?

Internauci są zachwyceni, na co najlepszym dowodem jest niemal 180 tysięcy polubień tego zdjęcia.

Zobacz również: Kupiła przez Internet wymarzoną kurtkę. Zobacz, co znalazła w paczce!

 

Co ciekawe, młody Brytyjczyk jeszcze nie odesłał pomylonego zamówienia. W jednym z ostatnich wpisów przyznał, że zastanawia się nad zatrzymaniem czerwonej kreacji. Kolejne zdjęcia publikowane na Twitterze udowadniają, że świetnie się w niej czuje.

Wyglądasz w niej lepiej, niż gdybym ja ją założyła”, „Idealny rozmiar. To musi być przeznaczenie”, „Nigdy nie myślałam, że zakocham się w chłopaku w sukience” - piszą zachwycone internautki.

Podzielasz ich zdanie?

Zobacz również: Kupiły sukienki przez Internet – padniesz, gdy zobaczysz co dostały

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.04.2018 22:25
Hahahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie