Internautki oddają swoje sukienki ZA DARMO. „Każda z nas ma prawo czuć się piękna!”

Nowa internetowa moda, którą należy pochwalić.
Internautki oddają swoje sukienki ZA DARMO. „Każda z nas ma prawo czuć się piękna!”
źródło: Twitter (twitter.com/CHIC4MASDULCE, twitter.com/Hemmonadee, twitter.com/SarahKwhatever)
20.03.2018

Wygląd to nie wszystko, ale każda młoda dziewczyna chce czuć się atrakcyjnie. Zwłaszcza w najważniejszych momentach w życiu. Czasami jednak nie mamy takiej możliwości, bo zrobienie się na bóstwo wymaga sporych nakładów finansowych, a nie każdego na to stać. Fryzjer, profesjonalny makijaż, zjawiskowa kreacja, dopasowane buty i modne dodatki kosztują. Oczywiście można się bez tego obyć, ale kiedy wszystkie koleżanki wyglądają jak gwiazdy, a ty przypominasz Kopciuszka - to nie dodaje pewności siebie.

Na szczęście brak pieniędzy nie musi oznaczać końca marzeń. Udowodniła to pewna nastolatka, która na Twitterze zaoferowała pomoc rówieśnicom w potrzebie. 19-letnia Mike Riddick opublikowała zdjęcia swojej sukienki studniówkowej, którą miała na sobie w 2016 roku. Dziś chce ją bezpłatnie udostępnić dziewczynie, która chce się dobrze bawić, ale nie stać jej na zakup nowej kreacji. W pakiecie oferuje również buty oraz wykonanie makijażu.

Wyjątek? Już nie. Wiele internautek wzięło z niej przykład i teraz nastolatki w potrzebie mogą przebierać w ofertach.

Zobacz również: Dramat Anastazji: „Mama kupuje mi ubrania w dyskoncie”

 

Złożyłam taką propozycję, bo dlaczego nie? Wiem, że wiele młodych kobiet ma problemy finansowe. Płacą gigantyczne czesne albo pracują po szkole, żeby pomóc swoim rodzinom. Znam takie dziewczyny. Ale chętnie pomogę także w sytuacji, kiedy po prostu nie mają czasu i pomysłu na znalezienie innej kreacji - wyznała w rozmowie z portalem „BuzzFeed”.

Sukienka znalazła już podobno kolejną tymczasową właścicielkę. Na przymiarkę przyszła ze swoją mamą, która nie mogła powstrzymać łez na widok szczęśliwej córki.

Wspaniałomyślnych nastolatek naprawdę nie brakuje. Kolejne użytkowniczki Twittera oferują internautkom w potrzebie swoje sukienki studniówkowe.

Zobacz również: Wysłała zdjęcia z przymierzalni na błędny numer. Wtedy stało się coś niesamowitego

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 12:27
super :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 10:06
bardzo dobra inicjatywa, wreszcie cos o czym czytam z usmiechem :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 07:05
Jak miło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie