Trzecia lokalna odsłona ALWAYS CLASSIC wspierająca model WORKOUT PLUS

Po raz kolejny w kampanii Always Classic marka Reebok zaprosiła najbardziej autentyczne i inspirujące osobowości w celu definiowania pojęcia klasyki.
Trzecia lokalna odsłona ALWAYS CLASSIC wspierająca model WORKOUT PLUS
Fot. mat. prasowe
28.02.2018

Trzecia już odsłona kampanii Reebok – Always Classic całkowicie opanowana została przez model Workout Plus. But, który z sal treningowych stał się kultowym elementem stylu streetwear. W lokalnej odsłonie kampanii Always Classic udział wzięli Julia Wieniawa, Gabriela Zalewska, Otsochodzi i Dmitri.

Po raz kolejny w kampanii Always Classic marka Reebok zaprosiła najbardziej autentyczne i inspirujące osobowości w celu definiowania pojęcia klasyki. Trzecim bohaterem kampanii jest kultowy model Workout Plus. But, który przeszedł drogę od modelu fitnesowego, po nieodłączny element ulicznego stylu. Globalna kampania Workout Plus wsparta została przez rapera i miłośnika sneakerów Lil Yachty oraz artystkę R&B, tancerkę i aktorkę Teyane Taylor. W lokalnej odsłonie cyklu Always Classic znaleźli się Julia Wieniawa i Gabrysia Zalewska oraz Otsochodzi i Dmitri.

Śmiało można stwierdzić, że Julia Wieniawa to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w Polsce. Bardzo szybko skradła serca widzów i zyskała popularność, dzięki rolom w znanych serialach telewizyjnych. Wydając trzeci już singiel, pokazała, że świetnie radzi sobie na rynku muzycznym. Młoda gwiazda nie zwalnia tempa i angażuje się w różnorodne projekty artystyczne. Współpracując z marką Reebok pokazuje, że ma swoje zdanie również w kwestii mody. Ostatnio Julia zadebiutowała również na dużym ekranie w dwóch produkcjach filmowych: Kobiety mafii i Kobieta sukcesu.

Drugą bohaterką reprezentującą najnowszy model Workout Plus jest Gabriela Zalewska. To obecnie jedna z najpopularniejszych stylistek fryzur w Warszawie. Brunetka, która kocha blond włosy! Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła, kiedy plotła lalkom pierwsze warkocze. Obecnie dba o to, co gwiazdy „mają na głowie”. Stale się rozwija, jest otwarta na nowe doświadczenia, a jej praca to przede wszystkim jej pasja. Obecnie pracuje nad otwarciem swojej pracowni fryzjerskiej.

Bohaterem męskiej wersji modelu Workout Plus jest Otsochodzi. To obecnie jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia, którego kariera nabrała zawrotnego tempa. Przełomowym momentem w jego karierze był album „7” dzięki któremu dał się poznać szerszej publiczności. Obecnie występuje na największych scenach muzycznych w Polsce m.in. Open'er Festival, Hip Hop Kempie, Polish Hip Hop TV Festival. Po dwóch dobrze przyjętych albumach przyszedł czas na nowe wyzwanie - długo wyczekiwany album „Nowy Kolor”, który ukazał się w 2017 roku.

W kampanii odsłaniającej najnowszy model Workout Plus wziął również udział Dmitri – młody, utalentowany fotograf z zaledwie trzyletnim doświadczeniem, który ma już na swoim koncie współpracę z licznymi markami. To co wyróżnia jego prace to przede wszystkim subtelna gra światłem. Na jego Instagramie, który jest jednocześnie portfolio Dmitri dominują zdjęcia kobiet, street art oraz panorama miast. Nie da się ukryć, że to intrygująca postać, która w szybkim czasie zyskała szerokie grono fanów.

Model Workout Plus powstał w latach 80. i z miejsca podbił świat fitnessu. Z biegiem lat, z sal treningowych przeniósł się na ulice, stając się kultowym elementem stylu streetwear. Dlatego Reebok Classic do najnowszej kampanii zaprosił osoby, które nie obawiają się wyzwań i chętnie przekraczają kolejne granice zarówno w swojej twórczości, jak i stylu, który prezentują.

Model Workout Plus to uniwersalny but, który dopełni każdy zestaw. Niepowtarzalny wygląd zapewniają mu charakterystyczny pasek H-Strap oraz drobne detale w przedniej części i na pięcie buta.

Sesja zdjęciowa wykonana została przez Piotra Książka. Za produkcję odpowiada Hart Warsaw. Zdjęcia i stylizacje odzwierciedlają klimat street fashion. A czyste i kolorowe tło podkreślają postać i produkt. Cała kampania Always Classic zgromadziła osobowości, które nie boją się wyrażać siebie, a także wyznaczają trendy na całym świecie. W globalnej odsłonie projektu udział wzięły - gwiazda popowa Ariana Grande, międzynarodowa supermodelka i ikona stylu Gigi Hadid, duet hip-hopowy Rae Sremmurd, modelka Sharina Gutierrez, ikona stylu Teyana Taylor i raper Lil Yachty. W trzeciej odsłonie tego cyklu pojawili się: Julia Wieniawa, Gabriela Zalewska, Otsochodzi i Dmitri.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie