One już nigdy nie kupią ciuchów w Internecie. W paczce znalazły TO

Dramatyczny finał wirtualnego shoppingu.
One już nigdy nie kupią ciuchów w Internecie. W paczce znalazły TO
źródło: Facebook (facebook.com/pg/KnockoffNightmares)
02.03.2018

W papierowych katalogach i sklepach internetowych często możemy przeczytać adnotację, że prezentowane towary w rzeczywistości mogą się odrobinę różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. W tym przypadku trudno jednak nazwać to „odrobiną”. Te kreacje nie mają prawie nic wspólnego z oczekiwaniami.

Na facebookowym profilu „Knock Off Nightmares” aż roi się od ubrań kupionych w Sieci, które w ofercie prezentowały się wspaniale, a tak naprawdę nie nadają się do założenia. Zawiedzione klientki publikują wymowne zdjęcia i chyba należy potraktować je jako ostrzeżenie. Jeśli zamówisz coś w e-sklepie, nigdy nie możesz być pewna, co otrzymasz w paczce.

Takich rozczarowań jest podejrzanie dużo, więc chyba rzeczywiście warto zastanowić się trzy razy, zanim klikniemy „zamów”.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 02.03.2018 23:54
Sukienka na 8 stronie jest bardzo ładna i elegancka wg mnie. Chodzi o te real foto
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2018 10:28
Tak to jest jak się kupuje tanie chińskie gów... Raz się nacięłam i nigdy więcej! Wolę już dołożyć 2 razy więcej a kupić porządną rzecz. Jeśli chce się natomiast kupić coś za grosze to nie ma nic lepszego niż ciucholandy, naprawdę :) Tyle, że trzeba mieć chęci by tam "grzebać".
zobacz odpowiedzi (1)
kasia (Ocena: 5) 02.03.2018 06:34
Błagam - kupować za kilka dolarów coś co ma imitować ubrania za kilka tysięcy - jakiego efektu można się spodziewać? Litości..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2018 03:45
Czekam po raz kolejny na pseudo inteligentki które będą twierdziły że wygląd tych szmacisk to wina wyłącznie figury....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie