Co one w nich widzą? Tysiące kobiet czeka na nową dostawę TYCH spodni

Trudno zrozumieć, dlaczego tak szybko się wyprzedały.
Co one w nich widzą? Tysiące kobiet czeka na nową dostawę TYCH spodni
źródło: everlane.com
31.01.2018

Duże sieciówki kojarzą nam się z szerokim wyborem i łatwą dostępnością ubrań. Jeśli chcemy jakieś ubranie z oferty danej firmy, to po prostu je kupujemy. Czasami jednak pojawiają się rzeczy, które znikają w mgnieniu oka, a niepocieszone klientki błagają sprzedawcę o kolejne dostawy. Tak jest tym razem. Ale nie do końca wiadomo dlaczego…

Jak donoszą branżowe media, amerykańska firma Everlane zupełnie przypadkowo wypuściła na rynek prawdziwy hit. Spodnie tej marki natychmiast się wyprzedały, a kolejka zainteresowanych to już kilkanaście tysięcy kobiet z całego świata. Te będą musiały uzbroić się w cierpliwość, bo kolejne sztuki mają trafić do sprzedaży dopiero w czerwcu.

Podobne sytuacje już się zdarzały, ale tym razem naprawdę trudno stwierdzić, o co tyle krzyku.

Zobacz również: Co mówi o Tobie sieciówka, w której najczęściej się ubierasz?

spodnie Everlane

źródło: everlane.com

Oto one. Spodnie z oferty amerykańskiej firmy Everlane, które z dnia na dzień stały się sprzedażowym hitem. Pierwotnie dostępne w kilku kolorach i rozmiarach, a dziś pozostały po nich jedynie puste pułki w magazynach. Kobiety dosłownie oszalały na ich punkcie.

Podwyższony stan, suwak z jednej strony, długość do wysokości kostki i bardzo klasyczny fason. Spodnie w czterech odcieniach: czarnym granatowym, musztardowym i szarym. Proste i skromne, więc idealne np. do pracy biurowej. Wykonane z bawełny.

Ile kosztują?

Zobacz również: To miał być interes ich życia. Kupiły w Internecie suknie za grosze, a w paczce dostały... (Aż trudno w to uwierzyć)

 

spodnie Everlane

źródło: everlane.com

Cena spodni, na punkcie których oszalały klientki, to ok. 150 zł. Wydaje się więc przystępna, ale wciąż trudno nam zrozumieć, dlaczego akurat o nich zrobiło się tak głośno. Tak klasycznych ubrań naprawdę nie brakuje w sklepach. Wiele z nich prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Całkiem możliwe, że zadziałał tu mechanizm owczego pędu. Skoro wszyscy czegoś chcą, to ja też. Przecież nie jestem gorsza. W efekcie już ponad 12 tysięcy internautek zapisało się na listę oczekujących. Na kolejną dostawę wymarzonych spodni zaczekają do czerwca.

Myślicie, że wtedy faktycznie je kupią?

Zobacz również: Wam się suknia ślubna Any z Nowego oblicza Greya? Zobaczcie więcej detali

spodnie Everlane

źródło: everlane.com

Chciałabyś je mieć?

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 2.6 / 5
goss (Ocena: 1) 31.01.2018 23:18
przeciez sa dostepne na stronie lol
odpowiedz
qd2qwrqr (Ocena: 1) 31.01.2018 11:31
pułki ja pierdole
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 10:04
Właśnie nie ma takich spodni za wiele, a są one bardzo wygodne
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie