Poprosiła sprzedawcę o prawdziwe zdjęcia sukienki na studniówkę. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała...

Bała się, że zdjęcie z katalogu nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Słusznie?
Poprosiła sprzedawcę o prawdziwe zdjęcia sukienki na studniówkę. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała...
źródło: Aliexpress.com / Shop739960 Store
08.01.2018

Kupowanie ubrań w Internecie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale nerwów już nie zawsze. Czasami niska cena oznacza spore kłopoty, na co najlepszym dowodem są zdjęcia publikowane regularnie przez zawiedzione internautki. Niektóre kreacje w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z piękną fotografią zamieszczoną na stronie sklepu.

Ona dobrze o tym wiedziała i dlatego postanowiła się zabezpieczyć. Licealistka z Wielkiej Brytanii, zanim zamówiła wymarzoną kreację studniówkową u chińskiego sprzedawcy, poprosiła go o sfotografowanie sukni na żywej modelce. Chciała mieć pewność, że strój z katalogu faktycznie tak wygląda.

Nie czekała długo na odpowiedź. Azjatycki handlarz spełnił jej prośbę. I to w jakim stylu…

Zobacz również: To miał być interes ich życia. Kupiły w Internecie suknie za grosze, a w paczce dostały... (Aż trudno w to uwierzyć)

ubrania z internetu

źródło: reddit.com

O całej historii dowiadujemy się dzięki serwisowi Reddit. Na jego łamach młoda Brytyjka opisała swoje nietypowe doświadczenia z chińskim sprzedawcą odzieży. Tak jak wspomnieliśmy, dziewczyna poprosiła go o kilka prawdziwych zdjęć oferowanych przez niego sukni, zamiast tych oficjalnych z katalogu.

Ten zachował się bardzo profesjonalnie i w odpowiedzi przesłał kilka fotografii. Możemy na nich podziwiać mężczyznę w trzech wskazanych przez internautkę kreacjach. Najwyraźniej nie dysponował w danym momencie żadną modelką płci pięknej.

Komentatorzy nie kryją zdziwienia, ale i zachwytu. Takie podejście do klienta to naprawdę rzadkość.

Zobacz również: Kupiły ubrania w Internecie i dostały TO. Nie uwierzysz, jak miały wyglądać te kreacje!

 

ubrania z internetu

źródło: Aliexpress.com / Shop739960 Store

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy sprzedawca z Chin pozuje do zdjęć w oferowanych przez siebie kreacjach. Na jego profilu w serwisie aukcyjnym AliExpress znaleźliśmy kolejne oryginalne fotografie.

Internauci śmieją się, że mężczyzna wygląda jak księżniczka Disneya, a noszenie sukienek to najprawdopodobniej jego słabość. Bez względu na wszystko - warto docenić jego poczucie humoru i kontakt z klientem.

Nie wiemy jeszcze, czy autorka wpisu ostatecznie zdecydowała się na zakup, ale naszym zdaniem powinna…

Zobacz również: Kupiły sukienki przez Internet – padniesz, gdy zobaczysz co dostały

ubrania z internetu

źródło: Aliexpress.com / Shop739960 Store

Nadaje się na modelkę?

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Natty (Ocena: 5) 06.03.2018 17:43
Hahaha, dobrze zrobiła:) Zawsze warto dokładnie sprawdzić sprzedawcę, oraz opinie o produkcie. Ja sukienki zamawiam z https://natty.pl/aliexpress/sukienki/ i za każdym rzem wszystko było w porządku.
odpowiedz
magdab (Ocena: 5) 25.01.2018 05:58
Ja swoją wytworną kieckę kupiłam za całe 50zł w ciuszkach, robiła większe wow, niż wszystkie te kreacje za gruby hajs:)
odpowiedz
Inga (Ocena: 5) 15.01.2018 08:10
hahahaha genialne! ja się jednak boję zamawiać z Chin. Koleżanka już tak raz kupiła torebkę... Ja zamawiam tylko w Polsce i to w sprawdzonych sklepach. Uwielbiam sklep zeskory com i całą kolekcję marki Betlewski
odpowiedz
Kejti (Ocena: 5) 13.01.2018 06:16
dlatego trzeba kupować u polskich projektantów, przynajmniej człowiek wie, że nie kupuje kota w worku. Ja sukienkę na studniówkę kupiłam w Hexeline. Jestem zachwycona i przynajmniej wiem, że posłuży mi jeszcze laaaata
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2018 21:58
Kojarzę tego pana, był o nim kiedyś post na grupie na fejsie Aliepress ślub. Żona tego pana szyje suknie, ale sama nie może być modelką bo jest ponoć bardzo, bardzo niska. On więc poświęca się dla niej i robi za modela. Ja osobiście uważam, że to piękne. A oboje są ponoć bardzo życzliwi i warto u nich kupować :) Tu nie ma się z czego śmiać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo