Kiedy zaglądać na strony internetowe sieciówek, żeby nie przegapić nowej dostawy?

Najlepsze okazje upolujesz właśnie w te dni!
Kiedy zaglądać na strony internetowe sieciówek, żeby nie przegapić nowej dostawy?
Fot. Unsplash.com
28.12.2017

Kupowanie ubrań w Internecie pozwala nie tylko sporo zaoszczędzić, ale gwarantuje też spore emocje. Podobnie jak przy shoppingu w tradycyjnym wydaniu, buszowanie między wirtualnymi wieszakami także wymaga wprawy, spostrzegawczości i sprytu. Każda doświadczona zakupoholiczka wie, że w e-sklepach nie zawsze jest taki sam wybór.

Potwierdzają to informacje zdobyte przez redakcję portalu „Who What Wear”. Dzięki tej wiedzy już nigdy nie ominiesz świeżej dostawy w najpopularniejszych sieciówkach i internetowych domach mody. Większość sprzedawców poszerza swoją ofertę konkretnego dnia. To wtedy wybór fasonów i rozmiarów jest największy.

Kiedy warto odwiedzać ich strony? Nareszcie wszystko jest jasne.

Zobacz również: Internautki oszalały na punkcie tej błyszczącej sukienki! Wygląda na bardzo drogą, a kosztuje tylko...

sklepy internetowe z ubraniami

W sklepach stacjonarnych hiszpańskiej sieciówki dostawy realizowane są w poniedziałki. Do Internetu trafiają dzień później, dlatego najlepszych okazji szukaj we wtorek rano.

 

sklepy internetowe z ubraniami

Ten internetowy dom mody sprzedający odzież wielu marek uzupełnia swoją ofertę kilka razy w tygodniu. Nowości najlepiej szukać rano w poniedziałek, środę i piątek.

 

sklepy internetowe z ubraniami

Z informacji uzyskanych przez portal wynika, że hiszpańska sieciówka uzupełnia swój asortyment co poniedziałek. Jeśli liczysz na największy wybór i najlepsze okazje - do sklepu internetowego tej marki zaglądaj zwłaszcza w pierwszy poniedziałek miesiąca.

Zobacz również: Kupiły ubrania w Internecie i dostały TO. Nie uwierzysz, jak miały wyglądać te kreacje!

 

sklepy internetowe z ubraniami

W przeciwieństwie do większości sieciówek, ta brytyjska marka poszerza swój asortyment nie w poniedziałki, ale przede wszystkim we wtorki i środy. To najlepszy moment, aby zrobić tam internetowe zakupy.

 

sklepy internetowe z ubraniami

W Polsce nie brakuje zagorzałych fanek tej francuskiej marki. Niestety, zakupom w internecie często towarzyszy rozczarowanie, bo nowe ubrania wyprzedają się błyskawicznie. Ale jest na to sposób - do sklepu internetowego zaglądaj w środy od godziny 7 rano.

Zobacz również: Ten tani dodatek sprawia, że każda zimowa stylizacja wygląda na bardzo drogą!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo