Ta młoda mama usłyszała w sklepie, że jest za gruba na taki strój! Co miała na sobie?

Nieznajoma kobieta dobitnie skomentowała jej wygląd, doprowadzając ją do łez.
Ta młoda mama usłyszała w sklepie, że jest za gruba na taki strój! Co miała na sobie?
źródło: Facebook (facebook.com/charli.scott.12)
16.12.2017

Każdego dnia podlegamy ocenie i sami oceniamy innych. Najbardziej interesującym tematem jest oczywiście wygląd. Komentujemy cudzą figurę, styl ubierania, fryzurę, makijaż. Mamy do tego prawo. Pod warunkiem, że potrafimy trzymać język za zębami i nie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami. A już na pewno z osobą, którą obgadujemy. Niestety, nie wszyscy są na tyle dobrze wychowani…

Przekonała się o tym Charlie Stevens. Amerykanka kilka dni temu została werbalnie zaatakowana w sklepie przez inną klientkę. Kobieta miała głośno komentować jej wygląd, sugerując, że źle dopasowała strój do swojej krągłej figury. O szokującym zajściu dowiadujemy się z emocjonalnego wpisu na Facebooku. Młoda mama nie ukrywa, jak bardzo zabolały ją te słowa.

Zdecydowała się także pokazać, co miała na sobie tego feralnego dnia

Zobacz również: Z tej „sukienki” śmieje się cały Internet! 17-latka z Ukrainy naprawdę założyła TO do szkoły…

źle dobrany strój

źródło: Facebook (facebook.com/charli.scott.12)

„Nie jestem osobą, która publikuje tego typu osobiste rzeczy na Facebooku. Wahałam się czy to zrobić, ale czuję, że muszę. Odwiedziłam dziś rano sklep, żeby zrobić szybkie zakupy świąteczne. Chciałam kupić kilka prezentów i je zapakować. Będąc tam spostrzegłam, że jakaś kobieta (prawdopodobnie po pięćdziesiątce) wpatruje się we mnie.

Bardzo tego nie lubię, ale nie zareagowałam w żaden sposób. Kilka minut później podeszła do mnie i powiedziała: Myślę, że twoje ubrania są odrobinę za małe. To wytrąciło mnie z równowagi. Miałam nadzieję, że się przesłyszałam. Odpowiedziałam: Słucham? I wtedy powtórzyła: Bez urazy, ale jesteś trochę za duża, żeby nosić tego typu ciuchy.

W oczach od razu pojawiły się łzy. Nie wiedziałam, co mam jej odpowiedzieć. Zamarłam. Wtedy kontynuowała: Nie chcę być niemiła, ale po prostu zastanów się nad swoim strojem, kiedy wychodzisz z domu” - wspomina.

Zobacz również: Nauczycielka usłyszała, że... w takim stroju nie może uczyć dzieci! Wygląda aż tak wulgarnie?

 

źle dobrany strój

źródło: Facebook (facebook.com/charli.scott.12)

„Odeszła, a ja stałam jak wryta. Siedzący w koszyku synek wpatrywał się we mnie. Dosłownie płakałam na środku świątecznej alejki w sklepie. Wyszłam nie kupując niczego, wsiadłam do samochodu i dalej płakałam.

Dlaczego ludzie są tak chamscy? To nie żadna tajemnica, że przybrałam na wadze kilka kilogramów. Urodziłam dwoje dzieci, więc po prostu stało się. Czy zdaję sobie sprawę, że mam nadwagę? Tak. Czy chcę schudnąć? Tak. Czy mimo wszystko czuję się dobrze we własnej skórze? TAK!!! Dlaczego ktoś nieznajomy daje sobie prawo do atakowania mnie w ten sposób? A gdybym cierpiała na ciężką depresję? Może ludzie ciągle wytykają mnie palcami i ten jeden komentarz to byłoby już za dużo i mogłabym sobie coś zrobić?

Na szczęście tak nie jest. Co nie zmienia faktu, że ludzie muszą zacząć być milsi. Szanować innych. Ta kobieta nic o mnie nie wiedziała - napisała Charlie.

Zobacz również: Kształt sylwetki, a fason jeansów. Uczymy się dopasowywać!

źle dobrany strój

źródło: Facebook (facebook.com/charli.scott.12)

„W wózku miałam 5-miesięcznego syna i cieszę się, że moja 4-letnia córka nie była tego świadkiem. Ta kobieta nie wie też, że i tak udało mi się schudnąć prawie 25 kg. Widocznie za mało. Moje ciuchy faktycznie były trochę węższe, niż normalnie noszę, ale co z tego? To nie powinno mieć dla nikogo żadnego znaczenia.

Proszę, szanujcie innych ludzi. Nigdy nie wiadomo, przez co dana osoba przechodzi. Jeden komentarz czy spojrzenie mogą doprowadzić do tragedii. Nie piszę o tym, żeby zyskać wasze uznanie, ale skłonić do myślenia.

Boję się o moją córkę, bo przyjdzie jej dorastać w takim świecie. Dlatego dawajmy naszym dzieciom dobry przykład” - apeluje.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 01:07
Sorry, ale z takim brzuchem nigdy nie będzie dobrze wyglądać w obcisłych rzeczach. Nie wiem z czego się tak cieszy na tych zdjęciach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 00:49
Nie rozumiem tych babsztyli?? O co jej chodzi?? Po ciąży ważyłam 15kg więcej i co? Zmieniłam garderobę i nie wciskałam sadełka w rozmiar "s" bo mam w domu lustra i wiem jak wyglądałam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2017 22:07
Gdyby sama nie widziała problemu, to by nie płakała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2017 18:25
ale to prawda. moze tamta kobieta chciala dobrze?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2017 15:22
Co trzeba mieć w głowie by podejść do obcej osoby i mówić jej że źle się ubrała? Trzeba się zastanowić czy taki człowiek przypadkiem nie nadaje się do leczenia bo to chore by strzelać oczami i doszukiwać się w ubiorze obcych ludzi wad....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo