Kupiła w sklepie internetowym spodnie. Zamarła, kiedy otworzyła paczkę... (Co to jest?!)

To na pewno nie jest jej rozmiar.
Kupiła w sklepie internetowym spodnie. Zamarła, kiedy otworzyła paczkę... (Co to jest?!)
źródło: Twitter (twitter.com/BethmaccaNew)
14.10.2017

Kupowanie ubrań w Internecie to coraz popularniejsza forma powiększania naszej garderoby. Niższe ceny, bezpłatna dostawa, możliwość zwrotu i szeroki wybór zachęcają do wirtualnego shoppingu. Czasami jednak kończy się to wielkim rozczarowaniem, o czym najlepiej przekonała się ta młoda Brytyjka.

Bethany McNamara zamówiła spodnie w popularnym sklepie internetowym. Nie pierwszy raz, bo jest jego stałą klientką. Zazwyczaj transakcje przebiegały bardzo sprawnie, a 18-latka była zadowolona z zakupów. Nie tym razem. Młoda fryzjerka zamarła, kiedy zobaczyła zawartość paczki. Okazało się, że nie trafiła z rozmiarem. Albo inaczej - to producent mocno przesadził.

Kupione spodnie są tak absurdalnie długie, że nie nadają się nawet na supermodelkę z nogami do samej szyi.

Zobacz również: Zamówiły w Internecie piękne kreacje. Nie uwierzysz, jak koszmarne ciuchy dostały! (Tego nie da się nosić)

za długie spodnie

źródło: Twitter (twitter.com/BethmaccaNew)

Mierząca 158 cm Brytyjka nie kryje zaskoczenia, że tak dziwne spodnie w ogóle powstały. Takiego rozmiaru nie może nosić żadna kobieta. Chyba, że składa się wyłącznie z nóg.

Kupowałam w tym sklepie wiele razy i zawsze byłam zadowolona. Uwielbiam ich ubrania, więc kiedy szukałam stroju na wieczorne wyjście - zamówiłam u nich spodnie. Kiedy przesyłka do mnie dotarła, od razu postanowiłam je przymierzyć. Z numeracją różnie bywa, więc zazwyczaj biorę kilka sztuk i wybieram najlepszą. Tym razem wybrałam tylko jeden rozmiar - 36. Otworzyłam paczkę i zorientowałam się, że mogą być dla mnie za długie. Mimo wszystko założyłam je na siebie - relacjonuje klientka.

18-latka przeżyła szok. Czegoś takiego na pewno się nie spodziewała.

Zobacz również: Internautka kupiła buty na Aliexpress. Z tego, co dostała, śmieje się cały Internet! (Nie tylko ona miała pecha)

 

za długie spodnie

źródło: Twitter (twitter.com/BethmaccaNew)

Ściągnęłam je i przyłożyłam do siebie, żeby ocenić ich długość. Nie mogłam uwierzyć, że sięgają mojego podbródka. Widocznie producent uważa, że każda kobieta ma nogi jak Kendall Jenner czy inna supermodelka. Choć nawet na nią byłyby za długie - twierdzi dziewczyna.

Dziewczyna odesłała je już do sprzedawcy. Jako powód zwrotu podała, że są na nią za długie, choć po fakcie twierdzi, że powinna zwrócić uwagę na ich absurdalne wymiary.

Media skontaktowały się ze sklepem internetowym, w którym Brytyjka kupiła spodnie. Firma zapewnia, że prowadzi śledztwo, które ma objąć dostawców oraz dział kontroli jakości. Tym samym potwierdziła, że coś tu jest nie tak…

Zobacz również: Zakupy w Internecie! 4 zasady, których warto się trzymać

za długie spodnie

źródło: prettylittlething.us

Tak spodnie wyglądają na stronie internetowej sprzedawcy

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Kinga (Ocena: 5) 23.10.2017 06:58
Taki urok zamawiania ubrań przez Internet z dziwnych sklepów. Ja zamawiam na hexeline i mam pewność, że ubrania będą dobrej jakości i że rozmiarówka jest normalna ;p Nigdy mi się tak nie zdarzyło jak pani z artykułu
odpowiedz
Długonoga ślicznotka (Ocena: 5) 17.10.2017 20:55
ja chcę te spodnie, wreszcie normalne na długie nogi jak u modelki! Większość jest szyta dla krasnoludków z kaczymi nóżętami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2017 08:17
Bo czyta się komentarze.Zawsze jest napisane,że np rozmiary zawyżają,czy ładne czy brzydkie.Milion razy kupowałam i wszystko ładne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie