Czy tak wyglądają NAJBRZYDSZE JEANSY na świecie? Podobno nikomu się nie podobają...

„To najgorsze, co wydarzyło się w modzie od momentu wynalezienia Crocsów”.
Czy tak wyglądają NAJBRZYDSZE JEANSY na świecie? Podobno nikomu się nie podobają...
źródło: thereformation.com
15.08.2017

Jeansy to bez wątpienia najpopularniejsze i najbardziej lubiane spodnie na świecie. Są bardzo łatwo dostępne, na każdego pasują, można je nosić na co dzień i od święta, zawsze wyglądają dobrze i są zwyczajnie wygodne. Jednak w ostatnim czasie sporo się nacierpiały. Kolejne firmy próbują nam je zohydzić, proponując ich coraz dziwniejsze wersje.

Były już m.in. jeansy z plastiku, z przezroczystymi kolanami, pokryte sztucznym błotem, a teraz przyszła pora na to. Amerykańska marka Reformation oferuje spodnie z zamkiem błyskawicznym, który zaczyna się tuż pod pępkiem, a kończy… nad pośladkami. Swoim zasięgiem obejmuje całe krocze.

Niektórzy śmieją się, że być może nie wygląda to ładnie, ale na pewno jest praktyczne. Udając się do toalety nie musisz ich ściągać. Wystarczy je rozpiąć…

Zobacz również: Tak dziwnych „jeansów” świat jeszcze nie widział. Klienci sieciówki są oburzeni! (Mają powód?)

 

zipper jean reformation

źródło: thereformation.com

Marka Reformation słynie z oryginalnego podejścia do mody. Oferuje odzież jedyną w swoim rodzaju. Jednak nawet najbardziej zagorzali fani firmy nie są tym razem zachwyceni. Według nich, zarówno pomysł, jak i wykonanie, jest po prostu absurdalne. To silenie się na oryginalność kosztem dobrego smaku.

Opisujący sprawę portal brytyjskiego dziennika „Metro” nazwał te jeansy „najgorszą rzeczą, jaka wydarzyła się w świecie mody od momentu wynalezienia Crocsów”. I chyba coś w tym jest. To dwie niezależne od siebie nogawki połączone ze sobą absurdalnie długim zamkiem błyskawicznym.

Niektórzy śmieją się, że to idealny strój dla wszystkich miłośniczek szybkich numerków. Wystarczy rozpiąć zamek z jednej lub drugiej strony.

Zobacz również: „To najpiękniejsze jeansy na świecie”. Klientki sieciówki PŁACZĄ, bo spodnie zostały już wyprzedane!

zipper jean reformation

źródło: thereformation.com

Kontrowersyjne jeansy dostępne są tylko w jednym kolorze i małych rozmiarach. Kosztują 148 dolarów, co przy aktualnym kursie daje ponad 500 zł. Sporo, jak na spodnie, które wyglądają jak dzieło szalonego krawca.

Komentatorzy zwracają uwagę, że mogą być także bardzo niebezpieczne. Ryzyko zacięcia okolic intymnych jest znacznie większe, niż w przypadku spodni z normalnej długości zamkiem.

Założyłabyś je?

Zobacz również: Wiesz, po co są małe nity przy kieszeniach jeansów? Oto odpowiedź...

zipper jean reformation

źródło: thereformation.com

Jeansy marki Reformation

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 16.08.2017 19:40
Nie założyłabym bo kojarzą się z garderobą dz1wki.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.08.2017 18:04
Spoko są. I maja podszewkę, ten zamek to dla ozdoby :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2017 16:56
Nie założyłabym ich, ale widziałam wiele brzydszych..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie