Urocze NAUSZNIKI na zimę (Dla tych z Was, które nie znoszą czapek!)

Dzięki nim będziesz wyglądała modnie. Pasują do większości płaszczyków!
Urocze NAUSZNIKI na zimę (Dla tych z Was, które nie znoszą czapek!)
16.12.2015

Czapki, berety i kapelusze to dla ciebie prawdziwy koszmar... W czasie zimowych chłodów, gdy temperatura spada poniżej zera, odnosisz jednak nieodparte wrażenie, że odmarzają ci uszy. Wtedy z pomocą powinny przyjść nauszniki – ciepłe, twarzowe i bardzo słodkie!

Nauszniki to zresztą jedna z tych rzeczy, które potrafią dopasować się do każdego stroju i każdej, nawet najdziwaczniejszej stylizacji. Ich po prostu nie można traktować całkiem serio – chyba już zawsze będą się choć trochę kojarzyć z garderobą małej dziewczynki i beztroskimi popołudniami spędzonymi na sankach. I to właśnie najbardziej w nich lubimy!

 

nauszniki

Zalando.pl, Billabong, 75,60 zł

nauszniki

Zalando.pl, Superdry, 119 zł

nauszniki

Zalando.pl, UGG Australia, 379 zł

nauszniki

Milvai.pl, Lorie, 25 zł

nauszniki

Soxo.pl, 14,99 zł

nauszniki

Soxo.pl, 14,99 zł

nauszniki

Soxo.pl, 24,99 zł

nauszniki

4F, 19,90 zł

nauszniki

Answear.com, 219,90 zł

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 18:11
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828
odpowiedz
dpblog (Ocena: 5) 16.12.2015 11:32
Ja mam nauszniki emu. Są bardzo ciepłe, spokojnie zastępują mi czapkę :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo