Nowe kolory CONVERSE: Spalony bursztyn, różowy szafir, pasta z chilli i niebiański błękit!

Converse przedstawia składniki jesiennej kolekcji Chuck Taylor All Star Seasonal Color, niezawodnego eliksiru na nadciągającą niepogodę. Kto chce spróbować?
Nowe kolory CONVERSE: Spalony bursztyn, różowy szafir, pasta z chilli i niebiański błękit!
16.08.2015

Każdego roku Converse rzuca wyzwanie szarym chodnikom i prezentuje swoje kultowe modele w najbardziej pożądanych kolorach nadciągającego sezonu. Kolekcja Chuck Taylor All Star Seasonal Color stała się już tradycyjnym elementem ubioru miejskich trendsetterów oraz wszystkich tych, którzy nie poddają się jesiennej aurze i zamiast zaszywać się pod kocem, wolą stylowo przemierzać tętniące życiem ulice.

Zaproponowana przez Converse paleta to nieprzypadkowe zestawienie intensywnych, żywych kolorów, które zdobią nieśmiertelną sylwetkę Chucków w sezonie jesień-zima 2015. Każdy z modeli Chuck Taylor All Star Seasonal Color opowiada inną historię. Pozwala swojemu właścicielowi zapomnieć o nudnych butach i ciemnych swetrach, zamiast tego wnosząc do jesiennej garderoby zastrzyk energii!

Spalony bursztyn oraz pasta z chilli to idealny wybór dla miłośników ciepłych kolorów ziemi, imprez plenerowych i tłocznych klubokawiarni. Niebiański błękit i cyjanowa głębia, pięknie kontrastujące z brązami i czerwieniami jesieni, to obietnica szalonej zabawy w stertach szeleszczących liści. Z kolei mocny akcent w postaci głębokiego różowego szafiru przykuje znudzony szarymi chodnikami wzrok niejednego przechodnia.

Najnowsza kolekcja Chuck Taylor All Star Seasonal Color dostępna jest w wersji niskiej oraz wysokiej. Który z kolorów wybierzesz?

CONVERSE

279 zł

CONVERSE

279 zł

CONVERSE

299 zł

CONVERSE

299 zł

CONVERSE

299 zł

CONVERSE

299 zł

CONVERSE

279 zł

CONVERSE

279 zł

CONVERSE

279 zł

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
inferno (Ocena: 5) 16.08.2015 03:39
Nie myślałam, że to kiedyś powiem, ale naprawdę wyrosłam z trampek ;p Ale conversy polecam, sama nieźle wyeksploatowałam około 8 różnych par i gdyby nie to, że wyrosłam hehe to nadal byłyby zdatne do noszenia. kultowe buty i warte swojej ceny, bo moje naprawdę baaaardzo dużo przeszły.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie