Saszki z frędzlami, na wiosnę

Wiosną, styl Pocahontas stanie się jeszcze popularniejszy niż zimą. Prawdziwym hitem mają się okazać zamszowe saszki ozdobione frędzlami. Będziemy je łączyć z lekkimi sukienkami, połyskliwymi legginsami, a nawet krótkimi szortami...
Saszki z frędzlami, na wiosnę
05.02.2009

Zamszowe, płaskie kozaczki z frędzlami mają stać się prawdziwym hitem na wiosnę. Nic dziwnego – są świetnym uzupełnieniem niezobowiązującego stylu boho i zaprzeczają zasadzie, że to, co modne, musi być niewygodne. I mimo że wyglądają dość oryginalnie, z pewnością świetnie skomponują się z większością wiosennej garderoby.

Bez obaw można je łączyć z lekkimi sukienkami we wzór etno, z jeansowymi szortami, a nawet połyskliwymi legginsami. Jedyne, co w ich przypadku jest absolutnie zakazane, to duet z innymi elementami a' la Pocahontas. Tu również sprawdza się zasada, że w modzie liczy się umiar, a mniej, znaczy więcej.

W zapowiedziach wiosennych kolekcji znalazłyśmy pierwsze modele zamszowych butów ozdobionych frędzlami. W sklepach Deichmann i Nine West oraz na stronie internetowej Bucikowo.pl szukajcie kozaczków sięgających za kostkę. Ich kupno jest jednak dość ryzykowne, gdyż długa cholewka optycznie skraca i pogrubia nogę, sprawiając, że cała sylwetka traci naturalną lekkość. Naszym zdaniem, najciekawsze modele można znaleźć w sieci marki Topshop. Kupisz je w warszawskim salonie w Złotych Tarasach albo za pośrednictwem strony internetowej.

Jesteśmy ciekawe, co sądzicie o saszkach z cholewką zdobioną frędzlami. Czy zamszowe kozaczki za kostkę staną się alternatywą dla lekkich, wiosennych sandałków?

Weronika Woronowska

Polecane wideo

Komentarze (164)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:19
KgipDR mfugtnpfebes
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 12:12
pX8iAf jrdmbpnttxuc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 08:56
To think, I was cnousefd a minute ago.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2009 20:12
okropne...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2009 22:18
[quote="Gosc"][quote][b]Natie7[/b] bez urazy ale mi się ten styl i te buty niezbyt podobają,względne są jeszcze pierwsze,ale te frendzle... echhh :) są gusta i guściki:D[/quote] a ten Twój to gust, czy guścik?[/quote] na pewno ma gust :D mi też się podoba ^^ super jest ! tylko dla odważnych i oryginalnych :D widziałam jedna dziewczyne w takich... wygladala swietnie :D tez chce !!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie