Biedronka kusi bluzkami od projektantów: 4 projekty w bardzo przystępnej cenie!

Czy elegancja i oszczędność mogą iść w parze?
Biedronka kusi bluzkami od projektantów: 4 projekty w bardzo przystępnej cenie!
09.12.2014

Choć trudno w to uwierzyć, cieszące się coraz większą popularnością dyskonty w ostatnich latach, w tygodniach poprzedzających święta, notowały poważne spadki sprzedaży. Eksperci twierdzą, że w tym szczególnym czasie odwracamy się od sklepów „dla biednych” i pozwalamy sobie na coś lepszego. Sposobem na odwrócenie tego trendu jest wprowadzenie do oferty ekskluzywnych towarów, które mają odkleić Biedronce czy Lidlowi łatkę sieci dla gorzej sytuowanych Polaków.

Lidl kolejny raz kusi torebkami i skórzanymi akcesoriami znanej firmy, a Biedronka 15 grudnia wprowadzi do sprzedaży kolekcję ubrań od projektantów. Ich autorami, tak jak w poprzednim roku, są najbardziej uzdolnieni studenci Katedry Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W 2013 roku karnawałowe tuniki i sukienki sylwestrowe sprzedały się w ponad 20 tys. egzemplarzy. Czy tym razem będzie podobnie?

Już za tydzień klientki Biedronki będą mogły zaopatrzyć się w zaprojektowane specjalnie dla dyskontu bluzki autorstwa studentek łódzkiej ASP. Ubrania zostały uszyte w polskich szwalniach. Każdy z projektów wyceniono na 39,99 zł.

bluzki biedronka

W ubiegłym roku studenci łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych przygotowali kolekcję na czas karnawału. Biedronka poinformowała, że udało się przedać 23 tysiące sztuk odzieży. Powyżej bluzka z tegorocznej kolekcji.

bluzki biedronka

Sieć zaprezentowała 4 projekty bluzek, których autorkami są studentki ASP: Klaudia Markiewicz, Agnieszka Kowalczyk i Aurelia Fąfara.

bluzki biedronka

Karnawałowe bluzki od projektantów trafią do sprzedaży już 15 grudnia br. (poniedziałek). Każda z nich kosztuje 39,99 zł.

bluzki biedronka

Biedronka nie zdradza, czy w tym roku zaproponuje swoim klientkom sukienki sylwestrowe. Projekty z 2013 roku możecie zobaczyć TUTAJ.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2014 22:19
a tam ja kiedyś kupiłam sobie trzypak majtek z biedry i są nie zniszczalne!, wogóle się nie prują ani nie spierają a mają już chyba ze 3 lata
odpowiedz
M-alien paranoia (Ocena: 5) 09.12.2014 15:08
nigdy nie kupię żadnych spodni, bluzek, sukienek w lidlu lub biedronce z prostej przyczyny. Brak przymierzalni.
zobacz odpowiedzi (2)
Kitty (Ocena: 5) 09.12.2014 11:18
E tam, ta ostatnia ładna, a założę się że w jakiejś bershce czy innym stradivariusie by 39 zł nie kosztowała tylko 2 razy tyle :P i miło, że dają szansę młodym, polskim projektantkom
odpowiedz
Huehuehue (Ocena: 5) 09.12.2014 10:45
Hm, aż mi się przypomniał projektant z "Brzyduli", Pshemko :D "Ale moje arcydzieła za 1,50 zł jak jakaś bułka?!"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2014 01:48
i tak wstyd, w sieciowkach mozna znalezc w tej samej cenie, a wybor wiekszy i nie martwisz sie czy pol miejscowosci nie bedzie chodzilo w 1 z 4 kreacji biedronkowych ;p chociaz z drugiej strony 23 tysiace to wyjatkowo malo, podejrzewam, ze srednia wieku konsumentow wynosila okolo 50 + :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo