10 par modnych dżinsów na JESIEŃ (Modele na KAŻDY TYP SYLWETKI!)

Dobrze skrojone dżinsy, indywidualnie dopasowane do sylwetki właścicielki, powinny znaleźć się w każdej szafie.
10 par modnych dżinsów na JESIEŃ (Modele na KAŻDY TYP SYLWETKI!)
09.10.2014

Znalezienie odpowiednich dżinsów to prawdziwe wyzwanie! Zazwyczaj są albo za długie, albo za któtkie, za szerokie lub za wąskie. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak wtedy, gdy nieestetycznie odstają od pupy i bioder, marszczą się i skutecznie odzierają nas z kobiecego seksapilu.

Kobiety w ciągu całego swojego życia przymierzają około 21 tysięcy ubrań, w tym co roku kilkadziesiąt par różnych modelki spodni, zaczynając od mega obcisłych rurek, poprzez luźne, a kończąc na prostych klasycznych fasonach, z nadzieją, że odpowiednie spodnie wydłużą nogi, podniosą pupę, wysmuklą biodra i podkreślą talię.

Aby ukrócić Wasze cierpienia, przedstawiamy przejrzysty przewodnik po modelach dopasowanych do pięciu najpopularniejszych typów kobiecych sylwetek!

spodnie na jesień

H&M, 79,90 zł

spodnie na jesień

H&M, 149,90 zł

spodnie na jesień

Nogi do nieba

Jeśli masz ramiona i biodra tej samej szerokości, długie nogi oraz szczupłą talię, możesz z powodzeniem nosić praktycznie każdy fason spodni, ale nie ulega wątpliwości, że jeden krój wyjątkowo dobrze na Tobie leży. To proste nogawki delikatnie rozszerzane na dole.

Zara, 199 zł

spodnie na jesień

Figura typu jabłko

Jeśli masz średniej wielkości piersi, brzuch większy od nich i płaską pupę, noś luźne spodnie o prostych nogawkach. Dzięki temu nieco zbyt duże środkowe partie Twojego ciała nie będą nadmiernie wyeksponowane.

Zara, 199 zł

spodnie na jesień

Figura chłopczycy

Jeśli masz szerokie ramiona, małe piersi, smukłe biodra, jesteś pozbawiona talii, ale obdarzona długimi i smukłymi nogami, powinnaś nosić obcisłe dżinsy o prostych nogawkach. Ten krój podkreśli Twoje zgrabne ruchy i wyeksponuje szczupłe, długie nogi. Możesz z powodzeniem eksperymentować również z popularnymi rurkami i cygaretkami z kantem.

H&M, 149,90 zł

spodnie na jesień

Zara, 169 zł

spodnie na jesień

Figura typu lizak

Jeśli masz duże piersi, szczupłą talię, wąskie biodra i długie nogi, zainwestuj w dzwony. Tylko ten model spodni sprawi, że proporcje Twojego ciała ulegną wyrównaniu. Górna część Twojej sylwetki przestanie wydawać się ciężka i masywna.

Stradivarius, 119,90 zł

spodnie na jesień

Stradivarius, 159,90 zł

spodnie na jesień

Figura typu cegła

Jeśli masz szerokie ramiona, średniej wielkości brzuch, płaską pupę, masywne uda i łydki, kup w tym sezonie luźne spodnie, które w jak najmniejszej ilości miejsc przylegają do Twojego ciała.

H&M, 129,90 zł

spodnie na jesień

Zara, 199 zł

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 1) 09.10.2014 16:19
chyba jednak nie na kazdy typ sylwetki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2014 14:52
a gdzie klepsydra?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2014 04:04
Żadnej propozycji dla gruszek? Z doświadczenia wiem, że znalezienie odpowiednich spodni dla kogoś o takiej figurze to koszmar.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie