Letter Bag: Eko torebki ze świetnymi napisami (Kosztują tylko 30 zł!)

`Leonardo DiCaprio wants me more than an Oscar`, `Need more shoes` - to tylko niektóre ze świetnych, chwytliwych i zabawnych haseł.
Letter Bag: Eko torebki ze świetnymi napisami (Kosztują tylko 30 zł!)
Fot. www.facebook.com/LetterBag
14.05.2014

`Leonardo DiCaprio wants me more than an oscar`, `MY BAG. NOT YOUR BUSISNESS`, `Normal People Scare me` - to tylko niektóre ze świetnych, chwytliwych i zabawnych haseł, związanych z szeroko rozumianą współczesną popkulturą, które zdobią ekologiczne torby polskiej marki Letter Bag.

Właścicielka marki, Kamila Kołpacka, pragnęła stworzyć coś prostego i uniwersalnego, ale także osobistego. Tak właśnie narodził się pomysł na ręcznie malowane Letter Bag. To pozycja obowiązkowa na naszej liście zakupów. Pokochały je polskie i zagraniczne gwiazdy. Jeszcze ich nie znacie? Czas to zmienić!

Wszystko zaczęło się prawie dwa lata temu - opowiada Kamila. Jako świeżo upieczona maturzystka, zaczęłam `najdłuższe wakacje w życiu`. Pogoda nie dopisywała, więc siedząc w domu, stworzyłam pierwszą torbę, dla samej siebie. Później udostępniłam jej zdjęcie na Instagramie. Parę osób zapytało, gdzie ją kupiłam. I wtedy w mojej głowie narodził się pomysł na stworzenie własnej linii  - tak właśnie powstała marka Letter Bag.

Kamila stworzyła stronę, poświęconą ekologicznym torbom na Facebooku i szybko zabrała się za ich projektowanie. Obecnie sprzedaje klasyczne torebki, worki, a także tzw. Big Letter Bag, które znajdziecie w naszej galerii. Ich ceny wahają się od 30 zł - za mniejsze modele i od 50 zł za największą torbę (modele z przykładowymi hasłami możecie obejrzeć na fanpejdżu: www.facebook.com/LetterBag/).

Nowością są Letter Bag Case, czyli etui na iPhone`a. Gwarantujemy, że z napisem na telefonie: Sorry, I cant`t talk more quietly, na pewno już nikt nie zwróci ci uwagi, że rozmawiasz zbyt głośno!

 

czytaj dalej>>>

Rita Ora Letter Bag

Rita Ora ze swoją Letter Bag

Edyta Górniak Letter Bag

Edyta Górniak ze swoją Letter Bag

Bobby Raffin Letter Bag

Bobby Raffin ze swoją Letter Bag

Letter Bag

Idealne dla każdej uroczej baletnicy!

Letter Bag

Letter Bags

Letter Bag

Letter Bag

Big Letter Bag

Big Letter Bag

Etui na iPhone Letter Bag

Nowość - etui na iPhone`a!

Letter Bag etui na iPhone`a

Nowość - etui na iPhone`a!

Zosia Ślotała Letter Bag

Zosia Ślotała ze swoją Letter Bag

 

Letter Bag to idealne rozwiązanie dla tych z was, które kochają ekologiczny styl życia, ale także stawiają na oryginalność. To świetna opcja dla wszystkich kreatywnych indywidualistek, ponieważ sama możesz zostać autorką swojego hasła na wymarzonej Eko Torbie.

Letter Bag nie posiada jak na razie sklepu stacjonarnego, ale oprócz internetowych zamówień, torby czasami pojawiają się na targach w Warszawie, gdzie także można je nabyć. Już w ten weekend możecie odwiedzić stoisko Eko Torebek na Targach Mustache, w Pałacu Kultury i Nauki, które stanowią świetną okazję do poznania niezależnych polskich projektantów, w tym także Letter Bag.

 

czytaj dalej>>>

Cara Delevingne Letter Bag

Cara Delevingne ze swoją Letter Bag

 

Aby bliżej poznać markę ekologicznych torbek i worków, które pokochały już takie gwiazdy, jak Cara Delevingne, Magdalena Frąckowiak czy Rita Ora, odwiedźcie fanpage Letter Bag (facebook.com/LetterBag), a także obserwujcie ją na Instagramie (@letterbag).

I oczywiście, wybierzcie idealny model dla siebie lub same stwórzcie hasło, które najbardziej definiuje Wasz styl!

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.43 / 5
Patrycja (Ocena: 5) 15.06.2015 22:25
W jakiej cenie są te woreczki?
odpowiedz
matka (Ocena: 1) 23.05.2014 13:38
NIE POLECAM!!!! 3 tygodnie temu zapłaciłam za 2 torebki!!! Mimo ponagleń do dziś towaru ani śladu!!! Zero profesjonalizmu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2014 23:30
nie jara mnie noszenie torebek z napisem "shit" lub podobnym...
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 14.05.2014 19:05
Uwielbiam ! sama mam 3 w tym jedna własnego projektu! sa znakomicie wykonane !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2014 13:16
tak się zastanawiam:`Leonardo DiCaprio wants me more than an oscar`mozna tłumaczyć jako "Leo pragnie mnie bardziej niż oscar" i jednocześnie "Leo pragnie mnie bardziej niż oscara"?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie