Świąteczne upominki z Reserved

RESERVED, jak co roku, przygotował dla swoich klientów interesującą ofertę świąteczną.
Świąteczne upominki z Reserved
21.12.2008

RESERVED stworzył wachlarz możliwości wyboru upominków eleganckich, praktycznych i takich, które zawsze się spodobają. W ponad 110 salonach tej marki już dziś można znaleźć idealne propozycje na prezenty dla pań, panów i dzieci. Zapraszamy na świąteczne zakupy!

Różnobarwne szale i apaszki, które moda w tym sezonie przyozdobiła etnicznymi wzorami, to jeden z najpopularniejszych wigilijnych prezentów. Zestawione z gustownymi, skórzanymi torebkami i paskami będą stanowiły prawdziwą ozdobę każdej kobiety. Świąteczną i modną kreację dopełnią specjalnie zaprojektowane na tę okazję dodatki. Kolczyki, wisiorki, bransoletki to prezenty szczególnie lubiane przez panie.

Bardziej zmysłowym wariantem świątecznego upominku jest bielizna. Każda gospodyni wieczoru poczuje się w niej wyjątkowo. Delikatność i subtelność atłasu, wykończona szykowną koronką, otuli elegancją każdą kobiecą sylwetkę.

Klasyka w nowoczesnej formie, oto oferta świąteczna specjalnie przygotowana przez RESERVED dla panów. Naturalne tkaniny, surowce, z jakich wykonane są męskie akcesoria, z pewnością sprostają męskim gustom. Portfele, paski wykończone nowatorskimi, metalowymi elementami zwieńczą strój. Natomiast niezwykłe i pełne wytworności spinki doprawią szykiem świąteczną koszulę.

Małe księżniczki z pewnością dadzą się skusić błyskowi tafty w eleganckich strojach. Futerkowe bolerka, nieodłączny element każdej szykownej kreacji, uczynią ją przytulną i wytworną. Dla chłopców są eleganckie koszule i szykowne kamizelki. Klasyczna marynarka dopełni szarmancko całości zestawu i uczyni go iście świątecznym.

Nadal jednak najbardziej praktycznym upominkiem, dającym możliwość nieograniczonego i indywidualnego wyboru prezentu, jest karta podarunkowa. Przy braku pomysłu na prezent dla najbliższych, karta RESERVED może być ciekawym rozwiązaniem.

Przypominamy, że na stronie internetowej RESERVED znajdują się dokładne adresy salonów.

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2009 15:59
dostałam pod choinke upominkowy bon 200 złotych od babci xDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 21:54
Gość 2008-12-22 18:20 Gosc Gosc Gosc Gosc naprwde świetne rozwiązanie na podarunek. moja córka nie wiedziała co kupić koleżance na mikołajki w szkole więc wybrałą się do RESERVED i kupiła karte za 100zł. i problem z głowy;) szkolne mikolajki za 100zł???? ;| chyba jakis ZART~! nie, żaden żart, moje pociechy nie uczęszczają do państwowych szkół... no co Ty tylko za 100zł :/ litosci mogła sie bardziej postarać, żenada :D:D:D Ja też nie chodzę do panstwowej szkoły, a i tak nie kupowaliśmy sobie prezetów za 100 zł tylko za 30 zł. 100 zł to lekka przesada...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 18:20
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] naprwde świetne rozwiązanie na podarunek. moja córka nie wiedziała co kupić koleżance na mikołajki w szkole więc wybrałą się do RESERVED i kupiła karte za 100zł. i problem z głowy;)[/quote] szkolne mikolajki za 100zł???? ;| chyba jakis ZART~![/quote] nie, żaden żart, moje pociechy nie uczęszczają do państwowych szkół... [/quote] no co Ty tylko za 100zł :/ litosci mogła sie bardziej postarać, żenada :D:D:D [/quote] Też ludzie nie macie co robić. Super, kupiła jej kartę za 100 zł. Gratuluję pomysłu. A tak wgl. co taka wielka dama robi na papilocie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 14:54
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] naprwde świetne rozwiązanie na podarunek. moja córka nie wiedziała co kupić koleżance na mikołajki w szkole więc wybrałą się do RESERVED i kupiła karte za 100zł. i problem z głowy;)[/quote] szkolne mikolajki za 100zł???? ;| chyba jakis ZART~![/quote] nie, żaden żart, moje pociechy nie uczęszczają do państwowych szkół... [/quote] no co Ty tylko za 100zł :/ litosci mogła sie bardziej postarać, żenada :D:D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 13:46
taka karta jest beznadziejnym prezentem! nie lepiej po prostu dac pieniadze? po co zmuszac kogos do tego, zeby kupowal w tym konkretnym sklepie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie