Morska elegancja w MOHITO: Lazur, turkus, złoto & biel ♥ ♥ ♥ Bardzo szykownie!

Wspaniała kolekcja dla miłośniczek klasycznego letniego szyku.
Morska elegancja w MOHITO: Lazur, turkus, złoto & biel ♥ ♥ ♥ Bardzo szykownie!
20.04.2012

Zachwycający, podwodny świat stał się inspiracją do powstania letniej kolekcji Mohito, pełnej morskich inspiracji i detali w palecie oceanicznych barw - odcieni błękitu, kobaltu, turkusu oraz szmaragdu. W połączeniu ze szlachetną bielą i czernią, a także odrobiną złota, wyróżniają się wyjątkowo eleganckim charakterem.

Linia Aqua Elegance, mimo że oparta na prostych formach, jest bardzo kobieca. Pozwala na zabawę proporcjami i poszukiwanie idealnych dla każdej sylwetki fasonów. Pięknie!

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Mohito wiosna 2012

Mohito na wiosnę/lato 2012

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 12:17
Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją,Skrzywdzili ją, Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 18:39
Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją,Skrzywdzili ją, Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2012 17:08
Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją,Skrzywdzili ją, Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2012 02:03
hahahahaha:D żałosne psychopatki z was:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2012 22:57
Druga bluzeczka z 4 strony świetna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo