SONDA: Falbaniasta sukienka Comme des Garçons dla H&M - hit czy kit?

Ostatnio całkiem o niej głośno. Jednak czy tak awangardowy ciuch, przy dość wysokiej jak na H&M cenie, ma szansę zdobyć uznanie fashionistek?
SONDA: Falbaniasta sukienka Comme des Garçons dla H&M - hit czy kit?
11.10.2008

Od 13 listopada w sieci H&M każda z nas będzie mogła kupić ciuch albo dodatek z nowej kolekcji zaprojektowanej przez Rei Kawakubo z Comme des Garçons. Pięć dni wcześniej kolekcja zadebiutuje w Tokio (które, jak wiadomo, pełne jest zwariowanych i spragnionych ekstrawagancji fashion victims, szczególnie tłumnie gromadzących się w słynnej dzielnicy Harajuku). O popularność ciuchów w Japonii się nie martwimy, ale czy podobnie będzie i w bardziej konserwatywnej Polsce?

Najdziwniejszym elementem kolekcji wydaje się nam być czarna, falbaniasta sukienka. Na początku uderza chłodem i gotyckim stylem. Po chwili dostrzegamy bazę kreacji, którą stanowi męski w kroju surdut. Suknia jest stosunkowo droga jak na H&M - kosztuje 1190 złotych, ale świadomość, że projekt wyszedł spod ręki samej Rei Kawakubo, pozwala przeboleć tę kwotę.

My nie jesteśmy pewni, czy sukienka się przyjmie, ale być może się mylimy. Co wy o tym sądzicie? Czy Polki chcą być AŻ TAK ekstrawaganckie?

Inne elementy kolekcji znajdziecie w naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze (131)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2009 00:02
omygy! boska! <3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2009 17:11
podoba wam się sukienka ze względu na wygląd czy cenę . nie wszystko co drogie musi być piękne . ! . taką szmatkę można uszyć sobie samemu .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2009 17:53
[quote="Gosc"]oddałabym życie za tą sukienkę! Ale oczywiście większość Polek uzna ją za beznadziejną i tandetną bo po co nosić ciekawe i orginalne rzeczy jak można ubrać czarne biodrówki z cekinami do tego białe kozaczki i golfik i jest się szałową.....[/quote] popieram, jeste świeeetna ! chciałabym taką, taka emo, mroczna, a nie słodka i różowa ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2009 21:58
oddałabym życie za tą sukienkę! Ale oczywiście większość Polek uzna ją za beznadziejną i tandetną bo po co nosić ciekawe i orginalne rzeczy jak można ubrać czarne biodrówki z cekinami do tego białe kozaczki i golfik i jest się szałową.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2009 19:00
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
odpowiedz

Polecane dla Ciebie