Akcesoria plażowe, czyli zegarki, chusty, klapki & ręczniki (Wszystko w superkolorach!)

Mnóstwo stylowych dodatków, bez których nie uda się wakacyjna podróż!
Akcesoria plażowe, czyli zegarki, chusty, klapki & ręczniki (Wszystko w superkolorach!)
09.07.2011

Na plażach i deptakach obowiązują takie same trendy jak w mieście. Królują duże, wiklinowe torby, kwieciste tuniki, wygodne japonki oraz gwiazdorskie okulary. Wakacyjny strój musi tworzyć spójną całość, dlatego przed urlopem powinnaś zaopatrzyć się w plażowe akcesoria, które w połączeniu z modnym bikini stworzą oszałamiającą całość!

Wczoraj zaprezentowałyśmy 1 część przewodnika po świecie letnich dodatków (torby, tuniki, okulary i kapelusze). Dzisiaj nadeszła pora na przegląd plażowych chust, japonek, kolorowych zegarków oraz kąpielowych ręczników!

japonki

Urok (i wygodę!) klapek docenisz w upalne dni, gdy temperatura dobije 30, a ty będziesz marzyć tylko o tym, aby jak najszybciej znaleźć się na plaży. Klasyczne japonki kosztują przysłowiowe grosze, a okażą się nieocenionym elementem wakacyjnej walizki. Najlepiej kup dwie pary na zapas - gumowe na basen i słomkowe na co dzień.

chusta

Chusta, apaszka, a może pareo? To ostatnie można wiązać wokół szyi, bioder i biustu, nosząc jak sukienkę! Z kolei delikatne szale z przewiewnych tkanin (i koniecznie w modne, marynarskie wzory) sprawdzą się w roli turbanu albo uroczej opaski. 

ręcznik plażowy

Przed wami wybór ślicznych ręczników plażowych, bez których nie obędzie się wizyta w żadnym – nadbałtyckim czy południowoeuropejskim – kurorcie. Odcień ręcznika warto dobrać do bikini albo zgrać go kolorystycznie z wakacyjną torbą i kąpielowymi klapkami.

zegarek

Zegarki w kolorach tęczy to hit tego lata! Plastikowe i ceramiczne czasomierze w mocnych odcieniach  cieszą oko, wyróżniając swoich właścicieli z szarego tłumu. Łączą w sobie nowoczeny design oraz funkcjonalność, a przy tym są dużo tańsze niż klasyczne, biżuteryjne zegarki na złotej bransolecie.

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 14:30
maVy6d ihdromzmspvk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 10:26
SpJTVk lehtdwghiuqx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 01:52
You couldn't pay me to igrnoe these posts!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:53
ZoxGQt fneeocwntvkz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:24
LQevF9 mzxeutfsvzpy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo