Akcesoria plażowe: Torby, tuniki, okulary & kapelusze

Bez nich nie uda się żaden wakacyjny wyjazd!
Akcesoria plażowe: Torby, tuniki, okulary & kapelusze
08.07.2011

Na plażach i deptakach obowiązują takie same trendy jak w mieście. Królują duże, wiklinowe torby, kwieciste tuniki, zwiewne sukienki oraz gwiazdorskie okulary. Wakacyjny strój musi tworzyć spójną całość, dlatego przed urlopem powinnaś zaopatrzyć się w plażowe akcesoria, które w połączeniu z modnym bikini stworzą oszałamiającą całość!

Dzisiaj część 1 naszego przewodnika po świecie letnich dodatków - torby, tuniki, okulary i kapelusze. Jutro zaprezentujemy plażowe chusty, japonki, kolorowe zegarki oraz kąpielowe ręczniki!

torba plażowa

Wiklinowy koszyk albo pojemna, płócienna torba przydadzą się zarówno podczas zakupów, jak i spaceru brzegiem morza. Najwygodniejsze są kwadratowe modele na dwóch krótkich uszach - można je nosić na ramieniu lub pod ręką.

Extrarada: W tym sezonie torebka i buty nie mogą iść w parze. Postaw na kontrolowany kontrast.

tunika plażowa

Multikolorowe tuniki i dziewczęce, białe sukienki powinny stać się tego lata twoimi najlepszymi przyjaciółkami, szczególnie jeśli borykasz się z nadprogramowymi fałdkami w rejonie brzucha i ud. Narzucona na strój tkanina zamaskuje zbędne krągłości oraz okryje skórę przed gorącymi promieniami słońca.

okulary przeciwsłoneczne

Decydując się na zakup okularów w sieciówce, możesz sobie pozwolić na dużą dozę swobody. Nie wydasz na nie dużo, więc bez obaw sięgaj po fantazyjne modele, np. okrągłe lenonki, suto zdobione muchy, cętkowane kwadraty. Z kolei jeśli kupujesz okulary za większą sumę, upewnij się, że szkła wyposażone są we właściwości polaryzujące (redukujące wszelkie odbicia światła) oraz filtry UV.

kapelusz na lato

Leniwe popołudnie na świeżym powietrzu niejako wymusza stosowne nakrycie głowy – słomkowy kapelusz  - z rondem lub bez, duży lub mały, gładki lub we wzory. Tego lata na topie są nie tylko małe panamki w festiwalowym stylu, ale także okazałe kapelusze z dużym rondem (idealne dla elegantek!).

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:44
i6K3IS zvagakkoazsc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 19:32
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 19:31
That's a mold-breekar. Great thinking!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 09:47
Great post with lots of ipmortnat stuff.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 15:06
DZ036I lykddvieiyvx
odpowiedz

Polecane dla Ciebie