Wiosenne charmsy z pszczółkami, biedronkami i wakacyjnymi smakołykami: HIT czy KIT?

Ti Sento to holenderska marka biżuteryjna, której projekty wykonane są z rodowanego srebra oraz wysokiej jakości kamieni półszlachetnych, kryształów oraz pereł.
Wiosenne charmsy z pszczółkami, biedronkami i wakacyjnymi smakołykami: HIT czy KIT?
28.04.2011

Charmsy to tak zwana biżuteria molekularna, czyli składająca się z wielu różnych elementów, które możemy dowolnie ze sobą łączyć i zestawiać. Podstawą każdego setu jest bransoletka, do której dodajemy poszczególne części. A jest w czym wybierać – Charmsy marki Ti Sento są dostępne w kilkudziesięciu wariantach. Klientki mogą wybierać spośród kryształków, perełek, kwiatów, literek. Ceny zawieszek zaczynają się od 79 zł. Bransoletkę kupimy już za 159 zł. Reszta zależy już wyłącznie od naszej wyobraźni!

Ti Sento (czyli „I feel you”) to holenderska marka biżuteryjna, której projekty wykonane są z rodowanego srebra oraz wysokiej jakości kamieni półszlachetnych, kryształów oraz pereł. W Polsce biżuteria Ti sento jest dostępna w C.H. Galeria Mokotów oraz w C.H. Arkadia w Warszawie.  Skusiłybyście się na takie cacko?

Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy kupiłabyś neonową torbę z PCV?

Szpilki w odcieniu nude – gdzie je kupić?

Polecane wideo

Komentarze (31)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2011 11:37
no racja dziecieco to nie ale niemowleco nad lozeczkiem owszem tak
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2011 16:19
Sama jestem sceptycznie nastawiona do takich słodkich ozdóbek, ale zajmując się biżuterią, stworzyłam swoją delikatną bransoletkę z charmsami zrobionymi z koralików, oczywiście nie jest nimi cała poobwieszana, ale ładnie wygląda, estetycznie i nie dziecięco :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 15:30
hit to może jest ale w żłobku i nad dzieciecym lóżeczkiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 14:10
Zdecydowanie HIT To bardzo fajne , kolorowe ... : ) Bardzo mi sie podoba .. :]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2011 15:14
w przedszkolu to byłby HIT dzieci by się cieszyły z biedroneczki na zawieszce.... nie wyobrażam sobie jako dorosła osoba wyleżc przy spodniach lub fonie z zawieszka w kształcie osy itd i to jeszcze takiej dużej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie