Czy kupiłabyś neonową torbę z przeźroczystego PCV? Hit czy kit?

Candy Bags to seria letnich toreb marki Furla. Dostępne są w kilku bardzo soczystych kolorach, z których nam najbardziej spodobały się różowe.
Czy kupiłabyś neonową torbę z przeźroczystego PCV? Hit czy kit?
25.04.2011

Kolorowe torebki CANDY BAGS włoskiej firmy FURLA od dziś już są w firmowym salonie FURLI w Galerii Mokotów. To dodatek będący połączeniem uniwersalnego kształtu torby z feerią neonowych kolorów wpisujących się w panujące w modzie trendy. Torebki zrobione są z zaawansowanego technicznie trwałego materiału - przetworzonego PCV, który w dotyku przypomina plastik. Te ręcznie robione małe dzieła sztuki zamykane są na kłódkę, która może pełnić także fukcję breloczka.Transparentne torebki w kolorach fuksji, pomarańczu, szafiru, czerni i transparentnej bieli z różowym dnem urozmaicą każdy strój. Kolekcję uzupełniają kolorowe buty z serii JUCCA SHOES, a wśród nich balerinki oraz buty na obcasie zrobione z tego samego materiału, co torby.

Torebka kosztuje 750 złotych, ale podobno jest niezniszczalna!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Letnie zestawy New Yorker - super stylizacje za grosze!

Kolekcja kostiumów Atlantic - świetne fasony!

 

Komentarze (78)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 02:30
fajne sama uszyłaś te cacuszko skarbie mła pozdro kicio ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2011 21:21
Tandetne gówno... wygląda jak tani i beznadziejny dodatek do "Przyjaciółki"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2011 23:20
takk to jest pewnie tak niezniszczalne jak tytanic...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2011 22:05
kit, plastik, żenada... ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2011 16:22
brzydka. będzie widać wszystko co masz w torebce. taki nietrafiony wytwór z PVC [PCW/PCV].... a ile to będzie się rozkładać na składowisku odpadów? och tylko te 500 lat... więc tak, drogie papilotki - materiał nie do zdarcia... nie każda obecna lub przyszła posiadaczka troszczy się o środowisko i pomyśli o przetworzeniu 750zł, kiedy się już znudzi i stanie się niemodnym źródłem obelg i podśmiewaniem ze strony innych. podsumowując: nieładna, szkodliwa, nieporęczna... och a co do jednego wpisu wspominającego o "szaroburej rzeczywistości"... o tak, proszę, kolory na ulicę!!! ...ale nie w tym stylu. kit teraz i za sto lat.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo