Modna rodzinka na Wielkanoc: Stylizacje dla mamy, taty i dzieciaków! SUPER

Specjalnie dla naszych Czytelniczek oraz ich ukochanych oraz pociech przygotowałyśmy świąteczne, wiosenne stylizacje – idealne na Wielkanoc w rodzinnym gronie!
Modna rodzinka na Wielkanoc: Stylizacje dla mamy, taty i dzieciaków! SUPER
20.04.2011

Prognozy pogody na świąteczny weekend prezentują się optymistycznie i zachęcają do rodzinnych spacerów. Tym razem, wyjątkowo, przygotowałyśmy propozycje modnych stylizacji nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich dzieciaków oraz ukochanego.

Kolekcje dla najmłodszych, jakie znalazłyśmy w H&M, Zarze oraz KappAhlu są tak piękne, że musiałyśmy się nimi z Wami podzielić!

Miłego oglądania i owocnych zakupów!

stylizacja

Dla chłopczyka: Twój mały gentleman będzie zachwycony dorosłym zegarkiem z dziecięcej linii oraz butami w modną kratkę.

stylizacja

Dla dziewczynki: Cukierkowa sukieneczka o kroju charakterystycznym dla Twiggy nauczy Twoją córeczkę dobrego stylu od najmłodszych lat.

stylizacja

Dla Taty: Pozwól ukochanemu na kontrolowaną swobodę - jeśli od poniedziałku do piątku musi paradować po firmie w formalnym garniturze, święta to wymarzony czas na okraszony elegancją casual.

stylizacja

Dla Mamy: Stylowa żona wie, że im wyższe obcasy tym lepsze samopoczucie! W świąteczny weekend pozwól sobie na najgorętsze trendy w kobiecym wydaniu!

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 11:21
Ależ oczywiście, wydajmy 1000 zł na ubrania dla rodziny, przecież święta to taka idealna pora by pokazać się rodzinie jacy to my jesteśmy, idealni, pięknie, kochający się. Potem z powrotem powróćmy do normalnego szarego życia i zapier.dalajmy 10 h/dobę by spłacić kredyt.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 09:42
Najbardziej denerwuje mnie, że praktycznie większość myśli, że od razu musiałybyście kupić wszystko. Mamy się zainspirować, cześć z tych rzeczy na pewno znajduje się w Waszych szafach. Wystarczy kupić nowe rajstopy czy apaszkę i już będzie inaczej. Trochę mniej złośliwości i rzucania się do autorki o wygórowane ceny. pzdr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 00:31
Ekhm pewien Anonim napisał do drugiego Anonima, ze ja mu się nie podoba, to ma ruszyć dupe i coś z tym państwe zrobić. Hmm Drogi Anonimie, zwykły obywatel za przeproszeniem gówno zrobi a nie zmieni państwo. Także nie mądruj, że trzeba coś zmieniać bo my tylko możemy głosować a i tak nam to an dobr nie wychodzi, ;-)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 23:49
hah ja bardziej skupiam się na czystym domu, dobrej kuchni, mąż aby trawa za bardzo nie przyrosla :) a ubrania kupujemy w nie markowych sklepach i też stylowe to będą pierwsze święta w nowym domu, nareszcie w domu a nie w mieszkaniu 70m2 z calym bblokiem uuf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 20:02
Tak, do cholery, my jesteśmy w POLSCE, w chorym kraju i tu wszyscy musza zapiepszac za przeproszeniem, a nie paradowac w garniakach. właśnie na taki luksus to możemy sobie na święta pozwolić. W tym beznadziejnym, małym państewku nic nie jest normalne, a redaktorki oglądają za dużo filmów. Drogie panie, nie wszyscy pracują w korporacjach, chodzą na lunch i opier. się za biurkiem, bo do tego tyrzeba mieć znajomości a ich brak powoduje, że jesteś robolem którego każdy może poniżać. POLSKA RZECZYWISTOŚĆ
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie