Zmierz się z Levi’s® - spotkanie bloggerek i fanek marki Levi’s®

„Liczy się kształt - nie rozmiar” - pod tym hasłem marka Levi’s® wprowadziła na rynek trzy nowe kroje spodni z linii Levi’s® Curve ID, stworzonej specjalnie z myślą o kształtnych pupach.
Zmierz się z Levi’s® - spotkanie bloggerek i fanek marki Levi’s®
29.09.2010

Z okazji inauguracji nowatorskiej linii Levi’s® Curve ID 16 września marka Levi’s® we współpracy z magazynem Glamour zorganizowała kobiece spotkanie dla czytelniczek magazynu, polskich blogerek i Klientek Levi’s®. Spotkanie odbyło się w sklepie Levi’s® w Złotych Tarasach, aby zaproszeni goście (w tym 10 Czytelniczek Papilota, laureatek konkursu) mogli poczuć denimowy klimat oraz zapoznać się osobiście z nowymi krojami.

Swoich kobiecych gości Levi’s® przywitał lampką szampana oraz przemiłą niespodzianką - kuponem na spodnie Levi’s® Curve ID. O tym „co w dżinsowej modzie piszczy” opowiedziała Maja Naskrętska – stylistka Glamour. Justyna Gościńska, Dyrektor Marketingu Grupy Wschodnioeuropejskiej Levi’s® zaprezentowała 3 kroje Curve ID: Slight, Demi i Bold na trzech modelkach o różnych sylwetkach. Goście poznali historię powstania najnowszej linii dżinsów dla kobiet oraz zapoznali się z precyzyjną metodą mierzenia swoich kształtów. Po prezentacji każda z zaproszonych pań miała szansę poznać swój Curve ID i wymienić kupon na spodnie dobrane do ich sylwetki. Konsultanci Levi’s®, indywidualny Curve ID pomogli odnaleźć również Kasi Burzyńskiej, Marcie Kuligowskiej oraz Novice, które były specjalnymi gośćmi spotkania. Było bardzo kobieco, dżinsowo i kształtnie.

P.S. Jeśli nie wiesz jak się mierzyć, wybierz się do dowolnego sklepu Levi’s®, tam konsultanci Levi’s® zmierzą Cię i dobiorą spodnie odpowiednie do Twojej sylwetki. Warto pamiętać, że promocja „przymierz spodnie i odbierz płócienną torbę Levi’s®" jeszcze trwa, dlatego warto się spieszyć!

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2011 14:24
Ta promocja z torbami to ściema! Albo to ściema albo zostałam oszukana przez panią ze sklepu w Rzeszowie (w Galerii Graffica). Przymierzyłam 2 pary właściwych spodni i usłyszałam, że torbę można dosta dopiero przy zakupie!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 16:32
nie spodziewałam się, że tak sporo ludzi przybędzie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 16:31
chcę levisy, tylko najpierw muszę schudnąć, bo żal wydawać kilka stów na coś co potem będzie za duże..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 16:29
a ja wolę wranglery:]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2010 16:27
fajny but, ciekawe po ile?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie