Twój styl zależy od ciebie!

Mój pogląd na to, czym jest sens i co powinien oznaczać!
Twój styl zależy od ciebie!
28.05.2010

Każdy podąża za nowymi trendami i chce być modny, ale nie każdy ma swój własny niepowtarzalny styl. Każdy człowiek jest inny. Jego strój wyraża kim jest, jak się odnosi do siebie i środowiska i co przeżył w życiu.

Jednak nie każdego stać na kupienie markowych ciuchów od Prady, D&G czy Chanel. Niektórzy ludzie udają kogoś, kim nie są, ale chcą być modni, więc stają się kimś innym. Niektórzy mają dużo pieniędzy, kupują markowe ciuchy, są znani w otoczeniu, ale nie zawsze są prawdziwi. Natomiast ludzie z uboższych rodzin są skromniejsi i nikogo nie udają.

Często np. w mojej szkole zdarza się,ż e wyzywają osoby biedniejsze, bo nie mają markowych ciuchów. Jednak oni się tym nie przejmują. Starają się lepiej ubierać – adekwatnie do swoich możliwości. Ale np. w szkole nie da się ubierać jak na wybiegu.

Wszyscy raczej ubierają się na sportowo. Jak ktoś ubierze się ładniej, modniej, to mówią, że się wylansował itp.Chciałabym, żeby nikt nie musiał nikogo udawać, każdy mógł się ubierać, jak chce – nawet elegancko czy sportowo. Styl to coś co NAS wyraża, a nie kogoś innego,więc nie udawajmy nikogo:)

Polecane wideo

Komentarze (38)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 15:03
jestem w swiecie szafiarskim czesto słyszę nie masz stylu, ale moim zdaniem ; czy masz styl lub nie ... kązdy ma jakiś styl nawet jeśli ubierasz sie jak każda nastolatka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2010 20:16
gdybym była mało inteligentna jak większość internautek wyzywałabym cię, ale takie zachowanie do niczego nie prowadzi. Ja powiem ci tylko, że to ,że tak mówisz oznacza, że sama jesteś wieśniaczką jakich mało ; ]] Pogódź się z tym, że skromność popłaca, a nie jakieś `przechwalanki` , czy po prostu brak inteligencji ? ; ]] to ,że tak piszę nie znaczy, że mam do ciebie baardzo dużo ,tylko to, że denerwują mnie takie komentarze, a w końcu to portal to wyrażania swoich opinii. ; ]]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2010 16:55
a ile ty masz lat ??? do autorki artyk.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2010 14:10
kochałam cię i teras kocham cię.............../ nazywam się marta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2010 17:54
bla bla bla.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie