STAUD i Wrangler® przedstawiają drugą odsłonę współpracy na wiosnę 2024

Nowości już znajdziesz w sklepach!
STAUD i Wrangler® przedstawiają drugą odsłonę współpracy na wiosnę 2024
Fot.materiałpartnera
17.04.2024

9 kwietnia 2024 r., Los Angeles, Kalifornia - Po ogromnym sukcesie ich inauguracyjnej współpracy jesienią 2023 r., STAUD i Wrangler®, dwaj liderzy amerykańskiej mody, ogłosili dziś rozpoczęcie drugiej odsłony denimu na wiosnę 2024 roku. Połączenie współczesnej amerykańskiej estetyki STAUD i kultowego zachodniego dziedzictwa Wrangler owocuje świeżym spojrzeniem na dżinsowe klasyki, oferując połączenie nowoczesnego wyrafinowania i ponadczasowego stylu.

Kolekcja wiosna 2024 STAUD + Wrangler wprowadza nowe, gotowe na wiosnę sylwetki, materiały i odcienie, a także aktualizacje najlepiej sprzedających się stylów z kolekcji jesień 2023. Oferując dżinsowe zszywki, które pomogą użytkownikom podnieść poziom codzienności i kontynuować budowanie najlepszej garderoby kapsułowej, kolekcja zawiera szereg nowych elementów, od dzianinowych topów i sukienek po gotowe na ciepłe dni bermudy Short, a także wprowadza odcienie bieli i średniego niebieskiego oraz nową historię maślanej żółci. Na wiosnę powracają kurtki Loose Jean i Biggest Jean w nowych odcieniach z charakterystycznymi szlufkami STAUD.

Limitowaną kolekcję STAUD + Wrangler można kupić online na staud.clothing i Wrangler.com, a także w sklepach STAUD. Ceny wahają się od 860 PLN do 1,500 PLN.

Fot.materiałpartnera

Fot.materiałpartnera

O MARCE STAUD:

W 2015 roku Sarah "Staud" Staudinger i George Augusto współzałożyli markę lifestylową STAUD z siedzibą w Los Angeles, kierując się ideą, że moda powinna nie tylko wzmacniać pozycję kobiet - powinna być również dostępna. Sercem marki STAUD jest design. Stworzona na przecięciu ponadczasowej klasyki i dopracowanej nowości, STAUD oferuje kolekcję dla nowoczesnej kobiety, która ceni sobie jedno i drugie. Z naciskiem na oryginalność i radość przez pryzmat wzniosłych odkryć, każdy sezon jest szczegółową narracją przemawiającą do naszych aspiracji garderobianych. Jeśli moda to niekończąca się pogoń za stylem, to STAUD jest tym, co dzieje się po jego odnalezieniu.

O MARCE WRANGLER®:

Marka Wrangler®, należąca do Kontoor Brands (NYSE: KTB), od 75 lat jest ikoną autentycznego amerykańskiego stylu. Z bogatym dziedzictwem zakorzenionym w zachodnim stylu życia, Wrangler jest zaangażowany w oferowanie najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Jej kolekcje dla mężczyzn, kobiet i dzieci wyglądają i czują się świetnie, inspirując wszystkich, którzy je noszą, by byli silni i gotowi do codziennego życia. Wrangler jest dostępny w sklepach detalicznych na całym świecie, w tym w sklepach flagowych w Fort Worth i Greensboro, domach towarowych, sklepach masowych, sklepach specjalistycznych, najlepszych sklepach westernowych oraz w Internecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie Wrangler.com.

 

Artykuł sponsorowany

Fot.materiałpartnera

Fot.materiałpartnera

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie