Sklep internetowy CROPP już otwarty!

Teraz wystarczy kilka kliknięć myszką, żeby zaopatrzyć się w ciuchy z najnowszej kolekcji. Bez wychodzenia z domu, stania w korkach i męczącego chodzenia po sklepach!
Sklep internetowy CROPP już otwarty!
29.03.2010
>

Kilka dni temu ruszył sklep internetowy Cropp – marka postanowiła poszerzyć sprzedaż swoich produktów o rynek wirtualny. Teraz wystarczy kilka kliknięć myszką, żeby zaopatrzyć się w ciuchy z najnowszej kolekcji. Bez wychodzenia z domu, stania w korkach i męczącego chodzenia po sklepach! 

Zakupy w wirtualnym sklepie Cropp są proste i całkiem przyjemne. Strona ma przejrzysty układ już na pierwszy rzut oka, bardzo łatwo się po niej nawiguje. Jasny podział na strefę damską i męską, oferty promocyjne oraz przejrzysta kategoryzacja produktów ułatwiają przeglądanie kolekcji. Można też skorzystać z wyszukiwarki i wpisać nazwę poszukiwanego artykułu. Oglądając interesującą nas rzecz, mamy pod ręką tabelę rozmiarów, możemy też przyjrzeć się szczegółom na zdjęciach. Sklep podpowie nam, jakie inne ciuchy i dodatki mogą do niej pasować. Zanim zdecydujemy się zapełnić koszyk, możemy skorzystać z przechowalni.

Do największych zalet wirtualnych zakupów w internetowym sklepie Cropp należy możliwość korzystania z różnego rodzaju promocji. Co więcej, koszty wysyłki ubrań do domu pokrywa sklep, a jeśli ktoś jednak odczuje potrzebę przejrzenia się w lustrze przymierzalni, adresy salonów bez problemu sprawdzi na stronie wirtualnego sklepu

Materiały prasowe 

Zobacz także:

SONDA: Czy założyłabyś jaskrawozieloną kurteczkę?

Odważne kolory będą  w modzie tej wiosny!

Wiosenna kolekcja Cropp – hit czy kit? 

Oceń najnowsze, wiosenne projekty!

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2010 21:19
ciekawe gdzie tam jest napisane ze sklep pokrywa koszty wysłki( oprócz zakupów powyżej 100zł)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 19:31
cropptown.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 16:40
hmm.. no tak.. opisaliście sklep, a strony internetowej nie podaliście.. xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2010 22:20
drechy nie mają internetu więc nie wiem po co to
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2010 21:28
e- sklep cropp został otwarty jjuż jakieś 2 tyg. temu albo więcej!:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo