PUMA CALI COURT POWRACAJĄ W WIELKIM STYLU

Dziedzictwo tenisa i uliczny styl, czyli kwintesencja Cali Court.
PUMA CALI COURT POWRACAJĄ W WIELKIM STYLU
Fot.eu.puma.com
11.08.2023

Winnie Harlow i Cali Court – zawsze w gotowości aby pojawić się na salonach. Najnowsza odsłona kultowych sneakersów PUMA powraca w pełnej kolekcji, przedstawiając olschoolowe sylwetki inspirowane tenisem, połączone z nowoczesnym streetwear’em.

Dziedzictwo tenisa i uliczny styl, czyli kwintesencja Cali Court. Podwyższona podeszwa dodaje uroku prostej, ale stylowej estetyce, detal ze specjalną grafiką z logo PUMA Jumping Cat ozdabia język, a pasek PUMA Formstrip podkreśla cholewkę.

 

Fot.eu.puma.com

W najnowszej kampanii PUMA, modelka Winnie Harlow prezentuje buty w sześciu różnych zestawach czystych i minimalistycznych kolorystyk, podzielonych na dwie partie. Stonowane i delikatne odcienie niebieskiego, fioletu i różu są pierwszą kombinacją kolorystycznej gamy stworzonej dla zestawu Cali Court Leather. Natomiast drugi zestaw Cali Court Patent to schemat przedstawiający sylwetkę z prostymi tonalnymi kolorami i polakierowaną skórą otaczającą czubek butów.

Najnowszy drop Cali Court Leather jest już dostępny na stronie PUMA.com, we flagowych sklepach PUMA i u wybranych sprzedawców detalicznych, natomiast kolekcja Cali Court Patent pojawi się jeszcze w tym roku.

 

Artykuł sponsorowany

 

Fot.eu.puma.com

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie