Klub CCC i HalfPrice Club – jedno miejsce, podwójne korzyści! Dołącz i korzystaj z najlepszych ofert!

Klub CCC i HalfPrice Club – jedno miejsce, podwójne korzyści! Dołącz i korzystaj z najlepszych ofert!
11.02.2023

Skorzystaj z najlepszych ofert i promocji na rynku! Członkowie Klubu CCC i HalfPrice Club mają szansę sięgnąć po jeszcze więcej benefitów będąc częścią tych wyjątkowych modowych społeczności. Wspólna przestrzeń zakupowa, która łączy klientów dwóch marek z Grupy CCC daje możliwość dzielenia się swoimi najlepszymi ofertami i zyskania podwójnych korzyści!

Już teraz osoby rejestrujące się do programu Klubu CCC, zyskują dostęp do benefitów HalfPrice Club. Z kolei Klubowicze należący do społeczności HalfPrice Club, mogą korzystać jednocześnie z wyjątkowych ofert Klubu CCC.

Klub CCC i HalfPrice Club

Wspólną przestrzeń zakupową promuje wyjątkowa walentynkowa kampania CCC x HalfPrice Heart Club. Z ogromnej miłości do swoich zakupowych społeczności, marki CCC i Half Price postanowiły wprowadzić benefity w postaci dostępu do najatrakcyjniejszych rabatów, wyjątkowych ofert i promocji, skrojonych na miarę modowych potrzeb. Czy jesteś gotowy/a, by czerpać jeszcze więcej radości z zakupów?

Klub CCC to wyjątkowa inkluzywna społeczność miłośników mody i wyjątkowych okazji. Klubowicze CCC mogą cieszyć się atrakcyjnymi rabatami, personalizowanymi treściami i dedykowanymi akcjami specjalnymi. Dołączając do Klubu CCC, otrzymujemy 10% rabatu na start oraz możliwość zwrotu do 120 dni bez paragonu. Na Klubowiczów czekają wyjątkowe wydarzenia zarezerwowane wyłącznie dla członków tej społeczności oraz specjalne oferty przygotowane przez partnerów Klubu.

HalfPrice to sklep, w którym codziennie upolujesz markowe produkty w dużo niższej cenie. Oferta sklepu to nie tylko odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale i produkty do domu. HalfPrice Club to miejsce dla pasjonatów światowych marek i łowców najlepszych promocji. Na członków tej społeczności czekają skarby znanych marek, które mogą upolować nawet 80% taniej w sklepach stacjonarnych i online. Każdy nowy Klubowicz otrzymuje 10% rabatu na start, a następnie kolejno 20% rabatu na co trzeci zakup za min. 100 zł. Nie brakuje również rabatów specjalnych z okazji urodzin, czy możliwości dokonania zwrotu bez paragonu. Członkowie HalfPrice Club jako pierwsi dowiadują się o wyjątkowych akcjach i promocjach, co pozwala czerpać jeszcze większe korzyści z zakupów.

Robiąc zakupy w CCC i HalfPrice jako Klubowicz pamiętaj o rejestracji zakupów za pomocą karty klubowej lub numeru telefonu. Dzięki temu szybciej awansujesz na status Silver i Gold i zyskasz więcej korzyści.

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem CCC? Dołącz już teraz za pomocą aplikacji lub na https://ccc.eu/pl/klub-ccc

Chcesz dołączyć do Half Price Club? Nic prostszego - odwiedź: https://www.halfprice.eu/pl/

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie