Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan

Mara Lafontan została okrzyknięta jedną z najbardziej inspirujących ikon francuskiej mody.
Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
28.08.2022

O Marze Lafontan nieustannie rozpisują się zachodnie media. Czym młoda Francuzka zasłużyła sobie na podobne zainteresowanie? Otóż Mara jest wziętą modelką, projektantką biżuterii oraz ikoną mody. Dzięki swej niezwykłej i bardzo oryginalnej urodzie od lat podbija świat mody. Dzięki swej kreatywności przeciera nowe biżuteryjne szlaki. Dzięki swemu niezwykłemu stylowi inspiruje zaś niezliczoną liczbę kobiet na całym świecie - jej profil na Instagramie jest śledzony przez 853 tysiące osób

Zobacz także: Niesamowite leki z pól, ogrodów i łąk

Mara Lafontan, czyli nowa ikona stylu 

Mara Lafontan zawsze zwraca na siebie uwagę i to nie tylko ze względu na swoją urodę, ale wysmakowany oryginalny styl ubierania się. Przechadza się paryskimi ulicami ubrana w bardzo kobiece, ale też nonszalanckie stroje. Tyle samo czerpie z klasyki, co z najnowszych trendów, które często sama wyznacza. Bawi się modą i nie trzyma kurczowo określonych schematów. Najbardziej kocha styl retro, który unowocześnia rozmaitymi ciekawymi dodatkami. Potrafi być niebywale zmysłowa i dziewczęca jednocześnie. 

Jej patenty na fantastyczne stylizacje to ultra krótkie sukienki midi lub mini w stylu gwiazd kina lat sześćdziesiątych, berety, długie trencze, a także rockowe skórzane ubrania łączone z niewinnymi jasnymi koronkami lub słodkimi pastelowymi akcentami.

Koniecznie zainspirujcie się stylem Mary. W galerii znajdziecie sporo jej bardzo udanych stylizacji.

Zobacz także: W szkolnych latach chciała je mieć każda z nas. Stylowe i wygodne dresowe komplety znów na topie

Polecane wideo

Idealne randkowe fryzury. Będziesz wyglądała w nich pięknie i zmysłowo!
Idealne randkowe fryzury. Będziesz wyglądała w nich pięknie i zmysłowo! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie