Ta marka stawia na minimalizm, klasykę i niewymuszony romantyzm!

W poprzednich sezonach dominującym kolorem była czerń, jednak na wiosnę 2022 marka postawiła na feerię pastelowych kolorów, które zachwycają połyskującymi pantonami na jedwabnych tkaninach.
Ta marka stawia na minimalizm, klasykę i niewymuszony romantyzm!
11.04.2022

Nowa kolekcja marki Meilismee zachwyca pastelowymi kolorami inspirowanymi barwami  Kopenhagi. Ponadczasowy design przenika się tu z odważnymi kolorami, uwodzi zmysłowymi, romantycznymi krojami, bazując na naturalnych jedwabnych i kaszmirowych tkaninach, które otulają ciało. Każdy element kolekcji został zaprojektowany w ten sposób, żeby klientki czuły się niezwykle kobieco i komfortowo.

Feeria kolorów na wiosnę - najnowsza kampania marki Meilismee

"Główną inspiracją przy tworzeniu kolekcji były kolorowe, ale stonowane barwy, w tym sezonie postawiliśmy na róże, wrzosy, miętowe odcienie zieleni, czy delikatnego niebieskiego. Nie zabraknie również printów"- mówi Kamila Sankowski - założycielka i projektantka marki.

W tym sezonie misją skandynawskiej marki jest dodawanie kobietom odwagi w wyborze kolorów i printów, zachęcanie do pewnego rodzaju niewymuszonej elegancji. Wyznacznikiem Melismee jest minimalizmy, który przejawia się w stawianiu na jakość, a nie ilość.

"Dunki, które były inspiracją dla najnowszej kolekcji, cechuje bardzo kolorowy styl, lubią wybierać ekologiczne rozwiązania i projekty, które zagoszczą w ich szafach na wiele sezonów - to było naszą największą inspiracją" - podkreśla Kamila Sankowski.

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie