Black Week zaczyna się już teraz w salonach CCC i na ccc.eu

Nie czekaj – dołącz do Klubu CCC i zgarniaj fantastyczne rabaty!
Black Week zaczyna się już teraz w salonach CCC i na ccc.eu
05.11.2021

Na Black Friday czekają wszystkie miłośniczki zakupów. To niepowtarzalna okazja kupić wymarzone rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach. W tym roku Black Friday przypada 26 listopada. Ale… CCC postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom i już teraz dla fanek butów przygotowało niesamowite rabaty. Co ważne, żeby móc skorzystać z rabatów w ramach Black Week w CCC musisz należeć do Klubu CCC.

Jak dołączyć do Klubu CCC?

Wystarczy, że zaczniesz korzystać z aplikacji CCC, zarejestrujesz swoje zakupy i zmienisz status Klubowicza. Możesz zyskiwać atrakcyjne rabaty i cieszyć się z wyjątkowych benefitów zarezerwowanych wyłącznie dla Klubowiczów Gold i Silver.

Wystarczy zrobić zakupy w sklepach CCC i na CCC.eu oraz zarejestrować zakupy. Każde zakupy przybliżają cię do dodatkowych benefitów w Klubie CCC.

Black Week w CCC i na ccc.eu

Już teraz, dla osób należących do Klubu CCC czeka 20% zniżki na wszystkie ubrania Sprandi, czy 50% zniżki na kosmetyki do obuwia adidas. Black Week to także dostęp do wyprzedaży! My zakochałyśmy się w tej puchowej kurtce Sprandi! To zdecydowanie must have sezonu jesień – zima 2021!

Kurtka puchowa Sprandi

fot. Kurtka puchowa Sprandi - cena 329,99zł (cena w Klubie CCC 263,99zł) - kupisz ją tutaj!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 09.11.2021 14:26
Blek mudżin?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie