Zdobądź złoto w Klubie CCC – czyli dlaczego warto robić zakupy w CCC?

Zrób zakupy, a CCC zarejestruje je za ciebie. Zacznij korzystać z wyjątkowych rabatów.
Zdobądź złoto w Klubie CCC – czyli dlaczego warto robić zakupy w CCC?
fot. Instagram @cccshoesbags
05.11.2021

O tym, dlaczego warto dołączyć do Klubu CCC pisałyśmy tutaj. Każdy z Klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę w Klubie CCC ze statusem Standard. W zależności od swoich wydatków w salonach CCC i na CCC.eu ma możliwość zmienić swój status na Silver lub Gold, a co za tym idzie, uzyskać dodatkowe bonusy i korzyści.

Klub CCC - jakie są korzyści?

Już w pakiecie Standard czeka na ciebie zniżka – 10% rabat na jednorazowe zakupy! Do tego prezent na urodziny i możliwość zwrotu bez paragonu przez 30 dni. Do tego darmowa dostawa na zakupy powyżej 59zł.

O korzyściach wynikających z pakietu Silver pisałyśmy TUTAJ.

Jakie korzyści zapewnia pakiet Gold Klubu CCC?

Przede wszystkim, żeby mieć możliwość z korzystania z dobrodziejstw pakietu Gold, należy rocznie wydać powyżej 800zł w CCC i na ccc.eu. Korzyści to przede wszystkim możliwość zwrotu zakupionego towaru – bez paragonu - przez 120 dni.

Klub CCC

Co więcej? Jednorazowy rabat w wysokości 30%, prezent na urodziny oraz pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji, a także 5 darmowych dostaw w ciągu roku.

Jednak to co kusi najbardziej to dostęp do dedykowanych rabatów przez 6 miesięcy. Rabaty na zakupy w salonach Empik, Electrolux, Bath&Body Works, czy The Body Shop? To dopiero początek.

Szczegóły uczestnictwa w Klubie CCC i korzystania z pakietu Gold sprawdzisz TUTAJ.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie