Zobacz, jakie ekstra rabaty czekają na Ciebie w Klubie CCC

Zrób zakupy w CCC i zacznij korzystać z wyjątkowych rabatów.
Zobacz, jakie ekstra rabaty czekają na Ciebie w Klubie CCC
fot. Instagram @cccshoesbags
04.11.2021

O tym dlaczego warto dołączyć do Klubu CCC pisałyśmy tutaj. Każdy z Klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę w Klubie CCC ze statusem Standard. W zależności od swoich wydatków w salonach CCC i na CCC.eu ma możliwość zmienić swój status na Silver lub Gold, a co za tym idzie, uzyskać dodatkowe bonusy i korzyści.

Już w pakiecie Standard czeka na ciebie zniżka – 10% rabat na jednorazowe zakupy! Do tego prezent na urodziny i możliwość zwrotu bez paragonu przez 30 dni. Prawdziwa zabawa i swojego rodzaju uczta czeka na klubowiczów z pakietem Silver!

Pakiet Silver w Klubie CCC – jakie korzyści?

Przede wszystkim, żeby osiągnąć status Silver w Klubie CCC należy zrobić zakupy w granicy 400 – 799zł rocznie. CCC rejestruje za ciebie każdy zakup i gdy osiągniesz odpowiedni poziom od razu wskakujesz na pakiet Silver.

Klub CCC

W pakiecie Silver przez 3 miesiące możesz korzystać z dodatkowych rabatów. Dostajesz prezent na urodziny i pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji. Co więcej? 60 dni na zwrot produktu bez paragonu oraz jednorazowy rabat w wysokości 20%. Dodatkowo w pakiecie Silver Klubu CCC uzyskujesz darmową dostawę na zakupy powyżej 59zł.

To co? Przekonałyśmy cię, że warto robić zakupy w CCC i korzystać z rabatów w Klubie CCC?

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2021 15:37
Wy sobie jaja robicie? I namawiacie kobiety do sprzedawania swoich danych za kilka zl rocznie? Pojebalo was?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie