Ty kupuj, a CCC zarejestruje twoje zakupy w Klubie! Z jakich zniżek możesz skorzystać w Klubie CCC?

W zależności od twoich wydatków, CCC nada ci jeden z trzech klubowych statusów: Standard, Silver lub Gold.
Ty kupuj, a CCC zarejestruje twoje zakupy w Klubie! Z jakich zniżek możesz skorzystać w Klubie CCC?
fot. CCC
02.11.2021

To od ciebie zależy, który z powyższych statusów osiągniesz i jakie prezenty otrzymasz. Proste, prawda?

Zobacz jakie rabaty czekają w Klubie CCC

W statusie Standard otrzymujesz 10% rabatu na jednorazowe zakupy, możliwość zwrotu towaru bez paragonu przez 30 dni. Dodatkowo w statusie Standard masz zagwarantowaną darmową dostawę dla zamówień powyżej 59zł.

W statusie Silver otrzymujesz 20% rabatu na jednorazowe zakupy, możliwość zwrotu towaru bez paragonu przez 60 dni. Darmowa dostawa dostępna jest dla zamówień powyżej 59zł. A także w statusie Silver dostępne są dodatkowe rabaty przez okres 3 miesięcy. Jakie to rabaty? A chociażby 450zł rabatu na zakup bezprzewodowego odkurzacza Elektrolux. Co więcej? 35% rabatu na pielęgnację twarzy w sklepie The Body Shop. W statusie Silver możesz odebrać 50 zł rabatu przy zakupach za minimum 500zł na Apart.pl, czy chociażby 50% rabatu na torby i akcesoria Gino Rossi. Po więcej szczegółów zajrzyj tutaj! 

Klub CCC

W statusie Gold otrzymujesz 30% rabatu na jednorazowe zakupy i 5 darmowych dostaw w roku. W statusie Gold dostępne są dodatkowe rabaty przez okres 6 miesięcy. Poza powyższymi, ze statusu Silver, możesz odebrać w Lirene 40zł rabatu przy zakupach za min. 100zł. Dodatkowo 20% rabatu na wegańskie lakiery klasyczne w NeoNail, czy 20% rabatu na zakupy w Modivo. Posiadając status Gold możesz kupić każdą, dowolną kawę w Costa Coffee za 10zł, czy 20zł rabatu na zakupy w salonach Empik. Po więcej informacji dotyczących rabatów zajrzyj tutaj!

 

Po więcej inspiracji i informacji zerknij na Instagram CCC.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie