Poznaj moc korzyści w Klubie CCC!

Zrób zakupy w CCC i zacznij korzystać z wyjątkowych rabatów.
Poznaj moc korzyści w Klubie CCC!
fot. CCC
02.11.2021

O tym dlaczego warto dołączyć do Klubu CCC pisałyśmy tutaj. Każdy z Klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę w Klubie CCC ze statusem Standard. W zależności od swoich wydatków w salonach CCC i na CCC.eu ma możliwość zmienić swój status na Silver lub Gold, a co za tym idzie, uzyskać dodatkowe bonusy i korzyści.

Poznaj korzyści Klubu CCC

Na czym polega status Silver w Klubie CCC?

Klubowicze o statusie Silver zyskują dostęp do wyjątkowych promocji i rabatów oferowanych przez Partnerów CCC. Specjalne kupony rabatowe to oszczędność do kilkuset złotych na zakupach i usługach. Status ten uprawnia również do otrzymania prezentu urodzinowego oraz do 60-dniowego okresu zwrotu zakupów bez okazania paragonu.

Klub CCC

Klubowicze Silver otrzymują również pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji, jednorazowy rabat w wysokości 20% oraz darmową dostawę na zakupy online powyżej 59 zł.

Jak zdobyć status Silver w Klubie CCC? Roczna wartość twoich zakupów w salonach CCC i na ccc.eu powinna zmieścić się w przedziale 400 – 799zł.

Na czym polega status Gold w Klubie CCC?

Dla Klubowiczów o statusie Gold, CCC przygotowało dedykowaną infolinię VIP oraz pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji. Klubowicze Gold zyskują również dodatkowe rabaty na produkty i usługi Partnerów, prezent na urodziny oraz 30% rabatu na zakupy raz w roku. Status Gold oznacza również zwroty do 120 dni bez paragonu  i aż 5 darmowych dostaw w roku. Dodatkowo, Klubowicze Gold będą zapraszani na specjalne wydarzenia.

Jak zdobyć status Gold w Klubie CCC? Wystarczy, że roczna wartość twoich zakupów w salonach CCC i na ccc.eu będzie powyżej 800zł.

To jak, zainteresowana uczestnictwem w Klubie CCC?

 

Artykuł partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.11.2021 12:04
W takich butach mozna szalec w Lesznie w tunelu aerodynamicznym.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie